Сесія Житомирської районної ради: 13-та позачергова » Сільське життя


» » Сесія Житомирської районної ради: 13-та позачергова


Сесія Житомирської районної ради: 13-та позачергова

2-10-2017, 17:27
Переглядів 600
Сесія Житомирської районної ради: 13-та позачергова
29 вересня відбулося пленарне засідання позачергової 13-ї сесії Житомирської районної ради 7 скликання. Сесію провів голова ради Сергій Крутій. У її роботі взяли участь 29 з 36-ти депутатів районної ради, голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк, керівники структурних підрозділів РДА та районних органів влади, сільські голови, пердставники громадськості, головний редактор газети «Сільське життя» Валерій Івановський.

Запропонований детутатам порядок денний 13-ї позачергової сесії передбачав лише десять питань, а тому очікувалося, що засідання буде недовгим. Тим більше, що обранці народу нинішнього скликання вже довели ефективність роботи у сесійній залі, як і виконавчий аппарат райради під час передсесійної підготовки.

Першим було розглянуто питання «Про внесення змін до рішення 11 сесії районної ради 7 скликання від 02.06.2017р. «Про делегування представників до Госпітальної ради Житомирського госпітального округу», з яким присутніх поінформувала Світлана Садовська – начальник відділу з юридичних питань, кадрового забезпечення та комунальної власності виконавчого апарату районної ради.

Депутати без дебатів підтримали запропонований проект рішення щодо заміни колишнього головного лікаря Житомирської райлікарні Валерія Шуляка на нинішнього очільника Тараса Собка у Списку представників до Госпітальної ради Житомирського госпітального округу. Тим більше, що це була пропозиція й зборів трудового колективу райлікарні.

Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік на засіданні доповіла начальник управління фінансів райдержадміністрації Наталія Ходоровська. Запропонованих змін було небагато і вони були одностайно підтримані депутатами.

Затим було розглянуто питання «Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району». З його суттю присутніх поінформував головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу з юридичних питань, кадрового забезпечення та комунальної власності виконавчого апарату районної ради депутат Сергій Уницький.

Сесія вирішила внести зміни до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, а саме: в пункті 2.14. «Орендна плата, розрахована за цією Методикою, перераховується: «вираз «за оренду нерухомого майна, орендодавцем якого є районна рада, - 30% до районного бюджету, 70% - районній раді» замінити на вираз «за оренду нерухомого майна, загальна площа якого перевищує 200 кв.м. та орендодавцем якого є районна рада, - 20% до районного бюджету, 80% балансоутримувачу (установі, закладу, організації, в оперативному управлінні чи на балансі якого перебуває дане нерухоме майно)».

З пропозиціями щодо зміни до штатної чисельності комунальної установи «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради виступив головний лікар
Тарас Собко.

Його пропозиції депутати підтримали: у зв'язку з необхідністю підвищення якості надання кваліфікаційної та вчасної медичної допомоги внесли зміни до штатної чисельності ЦРЛ, затвердивши її у кількості 349,5 штатних одиниць.

Після цього депутати перейшли до розгляду блоку земельних питань.

Було затверджено технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 6,1557 га, яка надається в оренду ТзДВ «Березівський
кар’єр» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами і розташована на території Садківської сільської ради (за межами населених пунктів).

Про це доповів голова постійної комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин та екології Володимир Оржехівський.

Також було затверджено технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, загальною площею 10,8066 га, яка надається в оренду громадянину Пащуку Д. С. для рибогосподарських потреб (10.07) (землі водного фонду), яка розташована за межами населеного пункту на території Глибочанської сільської ради.

Депутати районної ради також проголосували за затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок загальною площею 22,5065 га 2,1425 га, які надаються в оренду гр. Андрієвському О. П. для ведення фермерського господарства (А.01.02), розташованої на території Туровецької сільської ради (зараз – Станишівська сільрада) (за межами населеного пункту).

Найбільш резонансно розглядалося на сесії питання «Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок, загальною площею 106,85 га, які перебувають у спільній частковій власності громадян-членів реформованого КСП «Вертокиївка», про що доповідав голова комісії депутат Володимир Оржехівський.

На розгляд цього питання до сесійної зали прибули мешканці Вертокиївської сільради, які мають різні погляди на розгляд цього питання.

Група людей на чолі з колишнім сільським головою Валентиною Кабалюк просили депутатів не приймати дане рішення через те, що, на їхню думку, нормативно-грошова оцінка тієї земельної ділянки занижена мало не вдесятеро.

Представники ТОВ «Вертокиївка-хміль» вважають, що все зроблено згідно існуючого законодавства і просили депутатів підтримати запропонований проект рішення, оскільки він відкриває можливості для інвестицій у хмелярство району та створення робочих місць для місцевого люду. За це виступила й Вертокиївський голова Валентина Гурківська.

Довго й на підвищених тонах представники вертокиївської громади відстоювали свої протилежні позиції. Голова ради Сергій Крутій навіть оголосив перерву у роботі сесії для порозуміння між ними. І все ж вирішальним для депутатів стало письмове колективне звернення 172-х вертокиївців до райради з проханням підтримати рішення про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки спірних земельних ділянок, загальною площею 106,85 га.

Під час голосування з цього питання 23 депутати підримали запропонований проект рішення, 1 виступив проти і 5 – утрималися. То ж – рішення прийнято.

Після цього з інформацією про виконання звернень районної ради виступив заступник голови районної ради Олег Білецький. Зокрема, мова йшла про стан виконання рішення 12 сесії Житомирської районної ради 7 скликання від 4 серпня 2017 р. № 451 «Про звернення до Житомирської обласної ради, Житомирської облдержадміністрації та Житомирської райдержадміністрації про скасування розпорядчих документів щодо умов допорогових закупівель».

На нього директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської облдержадністрації О. Шатило надав лаконічну відмову:

«Враховуючи, що відповідно до норм чинного законодавства одним із завдань розпорядників бюджетних коштів є забезпечення ефективного та прозорого використання бюджетних коштів, вважаємо що розпорядження є дієвим інструментом контролю витрачання публічних коштів та забезпечення конкурентного відбору постачатьників та підрядників, а не звужує права розпорядників коштів і не обмежує їх у придбанні товарів, робіт та послуг, що зазначено у зверненні».

Не менш «гарні» відписки отримала Житомирська райрада й на рішення тієї ж сесії «Про висловлення недовіри Головному управлінню Держгеокадастру у Житомирській області».

Перший заступник керівника Житомирської місцевої прокуратури В.Толочко поінформував, що «вимогами Закону України «Про звернення України» (частина сьома статті 5 названого Закону) встановлено, що у зверненні має бути викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Однак, у Вашому зверненні конкретних Вимог до місцевої прокуратури не сформульовано, що унеможливлює розгляд останнього у порядку, передбаченому вищевказаним нормативно - правовим актом.

За таких обставин, Ваше звернення підлягає поверненню як неналежно оформлене».

Верховна Рада взагалі відправила звернення депутатів Житомирської райради на розгляд … Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. Тобто направила на розгляд тих, на кого й скаржаться. І це цілком нормальна практика для нинішніх українських чиновників.

Заступник голови-керівник апарату Житомирської обласної державної адміністрації О. Ясюнецький також надав відповідь, що більше нагадує відписку:

«Житомирська обласна державна адміністрація не наділена повноваженнями щодо втручання у діяльність Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області. Дії (рішення) або бездіяльність Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області можуть бути оскаржені до Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру або до Житомирського окружного адміністративного суду».

То ж все це ще раз підтверджує про всемогутність існуючого в нашій державі корумпованого «монстра» - Держгеокадастру, який робить з нашою землею все, що захоче. І, на жаль, ніхто в Україні не може цьому завадити.

На цьому 13-та позачергова сесія районної ради свою роботу завершила.

Сесія Житомирської районної ради: 13-та позачергова
Сесія Житомирської районної ради: 13-та позачергова
Сесія Житомирської районної ради: 13-та позачергова
Сесія Житомирської районної ради: 13-та позачергова
Сесія Житомирської районної ради: 13-та позачергова
Сесія Житомирської районної ради: 13-та позачергова
Сесія Житомирської районної ради: 13-та позачергова
Сесія Житомирської районної ради: 13-та позачергова
Сесія Житомирської районної ради: 13-та позачергова
Сесія Житомирської районної ради: 13-та позачергова
Сесія Житомирської районної ради: 13-та позачергова
Сесія Житомирської районної ради: 13-та позачергова
Сесія Житомирської районної ради: 13-та позачергова
Сесія Житомирської районної ради: 13-та позачергова
Сесія Житомирської районної ради: 13-та позачергова
Сесія Житомирської районної ради: 13-та позачергова
Сесія Житомирської районної ради: 13-та позачергова
Сесія Житомирської районної ради: 13-та позачергова

Наш кор.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...