» » Чи очолить Тетяна Парфентієва обласне управління культури?


Чи очолить Тетяна Парфентієва обласне управління культури?

26-09-2017, 13:24
Переглядів 1265
Чи очолить Тетяна Парфентієва обласне управління культури?
Колишня голова Житомирської районної ради Т.Парфентієва виграла конкурс на посаду головного спеціаліста в управлінні культури облдержадміністрації та претендує на посаду начальника управління. Про це Житомир.info розповіли читачі. Сама ж Тетяна Парфентієва в телефонній розмові лише частково підтвердила цю інформацію.
"Я виграла конкурс на посаду головного спеціаліста відділу планово-фінансової роботи управління культури, але ще не пройшло десять днів, за які результати можуть бути оскаржені. Щодо посади начальника управління - конкурс ще не оголошували", - сказала Тетяна Парфентієва.

Нагадаємо, Тетяна Парфентієва - рідна сестра дружини віце-прем'єр-міністра Людмили Зубко, одна із співзасновниць громадської організації "Житомир, зроби голосніше!", депутат Житомирської районної ради від Блоку Петра Порошенка, голова однойменної фракції. Влітку цього року Парфентієва увійшла до складу Координаційної ради з питань сприяння у розвитку громадянського суспільства при ОДА.

Як відомо, з 16 січня управління культури Житомирської облдержадміністрації з початку цього року без начальника. А 7 вересня було звільнено й в.о. заступника начальника управління культури С. Дзядевич.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...