» » Рейдерське захоплення Денишівської школи: суд постановив розпочати слідство


Рейдерське захоплення Денишівської школи: суд постановив розпочати слідство

19-09-2017, 11:19
Переглядів 717
Рейдерське захоплення Денишівської школи: суд постановив розпочати слідство
Корольовський районний суд міста Житомира, 18 вересня, виніс чергову ухвалу, яка стосується посадових осіб Тетерівської сільської ради.

Зокрема, суд задовольнив скаргу екс-директора Денишівської школи Лариси Вербило від 23 серпня цього року.

Лариса Вербило скаржилася на бездіяльність слідчого, який не вніс до Єдиного реєстру досудових розслідувань справу щодо зловживання чиновниками Тетерівської сільської ради своїми повноваженнями. Відтак, він проігнорував заяву, в якій екс-директор скаржилася на рейдерське захоплення школи.
У тексті скарги йдеться про події у Денишівській школі 21 серпня:

«Так, заява, стосувалась того, що Ільницька В.Ф. та Весельський В.В. за попередньою змовою увійшовши в особистий кабінет заволоділи печаткою Денишівської ЗОШ, вчиниши суспільно небезпечне діяння, яке містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2, ст. 206-2 Кримінального кодексу України».
Таким чином, Корольовський районний суд прийняв ухвалу, яка зобов’язує слідчого внести в Єдиний реєстр досудових рослідуваннь по ст.364,365 КК України, зловживання владою та службовим становищем.

Як стало відомо сайту «Житомир-онлайн», у Денишівській школі начальний процес нині перебуває під загрозою. Там досі не затверджений розклад занять, а нового керівника закладу вважають псевдо-директором, адже жодних документів, які засвідчують його повноваження колектив не бачив
Рейдерське захоплення Денишівської школи: суд постановив розпочати слідство
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...