У Житомирському районі відзначили День знань » Сільське життя


» » У Житомирському районі відзначили День знань


У Житомирському районі відзначили День знань

2-09-2017, 10:14
Переглядів 1028
У Житомирському районі відзначили День знань
1 вересня в усіх загальноосвітніх закладах району пройшли урочисті святкові лінійки з нагоди Дня знань – свята Першого дзвоника.

Це свято є спільним для всіх, і водночас дуже особистим для кожного. Без сумніву, особливим цей день є для дітей, які вперше йдуть до школи, та вчорашніх випускників, а нині вже першокурсників, які продовжують свій шлях до знань у вищій школі.

Не даремно у цей день ми традиційно висловлюємо глибоку вдячність усім працівникам освіти, тим, хто з року в рік виховують та навчають нові покоління. Це надзвичайно важливо, адже саме наші діти вже незабаром будуватимуть наше спільне європейське майбутнє.

По-особливому яскравим та радісним було цього вересневого ранку у Новогуйвинській гімназії де участь у святковій лінійці «Добрий день, країно знань!» взяли голова райдержадміністрації Сергій Микитюк та селищний голова Зоя Гончаренко.

Невимушена та святкова атмосфера була щедро прикрашена букетами квітів та щирими посмішками першокласників. До речі, їх цього року у гімназії три класи – усього 66 учнів. Загалом же цього року за парти тут сіли 632 учні.

Поважні гості подякували педагогам гімназії та батькам за ті зусилля, які вони покладають на підготовку наших юних співгромадян до дорослого життя. У свою чергу діти отримали побажання гідно пройти цим шляхом до нових знань, відкриттів та звершень.

Варто відзначити, що Новогуйвинська гімназія є одним із найкращих навчальних закладів в області, а упродовж 2016-2017 н.р. під керівництвом директора Людмили Мозгових тут було забезпечено якісну та результативну роботу.

Так, учні гімназії посіли 38 призових місць на районних етапах шкільних олімпіад та 12 – на обласному. Загалом, гімназія посіла ІІІ місце в області за результатами олімпіад. Окрім цього, учні закладу вибороли 4 призових місця на обласному етапі конкурсу-захисту учнівських робіт Малої академії наук та 3 призових місця – на Всеукраїнському етапі.

Також гімназія має 6 переможців районного та 1 переможця обласного етапу XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика.

Також 4 учні гімназії стали призерами Всеукраїнських конкурсів, 14 – обласних, 25 – районних.

Педагогічний колектив складається з 58 педагогів. З них вищої категорії – 21, І – категорії – 10, ІІ категорії – 9, та 18 спеціалістів.

За результатами цьогорічного ЗНО – середній результат показали – 47% учнів, достатній – 44%, високий – 9%.

З 25 випускників цього року на бюджет у вузи зараховано 14 осіб, на контракт – 9.


У Житомирському районі відзначили День знань
У Житомирському районі відзначили День знань
У Житомирському районі відзначили День знань
У Житомирському районі відзначили День знань
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...