Сесія Житомирської райради: напруга у селах зростає » Сільське життя


» » Сесія Житомирської райради: напруга у селах зростає


Сесія Житомирської райради: напруга у селах зростає

6-08-2017, 12:23
Переглядів 1359
Сесія Житомирської райради: напруга у селах зростає
4 серпня відбулося пленарне засідання 12-ї сесії Житомирської районної ради 7-го скликання, на якій зареєструвалося 30 депутатів з 36-ти. Вів засідання голова ради Сергій Крутій. В роботі сесії взяли участь голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк, керівники підрозділів РДА та органів державної влади в районі, сільські голови, представники громадськості, головний редактор газети «Сільське життя» Валерій Івановський.

На розгляд сесії було винесено 73 нагальні питання з життя Житомирського району. Серед них і багато кадрових - щодо призначення керівників комунальних установ райради.

Спочатку депутати одноголосно підтримали пропозицію про нагородження Потєхіна Анатолія Миколайовича (посмертно) найвищою відзнакою Житомирської районної ради «Честь і слава Житомирського району».

Другим у порядку денному був розгляд питання про призначення головного лікаря Комунальної установи «Центральна районна лікарня» Житомирської райради.

Як відомо, колишній її очільник В.Шуляк, не пропрацювавши на посаді й року, звільнився і пішов працювати у бізнесовій медицині. То ж, керівником нашої райлікарні виявили бажання стати двоє: в.о. обов’язки головного лікаря В.Ковальчук та головний лікар Пулинської (Червоноармійської) лікарні Т.Собко, який минулого року вже претендував на цю посаду і зняв свою кандидатуру.

Після виступу обох кандидатів депутати 24-ма голосами підтримали Т.Собка, який і очолить районну лікарню. Він пообіцяв зробити все належне, щоб не допустити знищення ЦРЛ, як це мають намір зробити нинішні «реформатори» від медицини. Якщо це дійсно так, то, безумовно, громада району його тут підтримуватиме.

Без обговорення депутати своїм рішенням реорганізували Миролюбівську школу І-ІІІ ступенів на один ранг нижче – до 2-го ступеня, а також затвердили статут цього освітнього закладу у новому статусі.

Депутати погодили переукладання контрактів з директорами шкіл: Барашівської (М. Махоріна – на 5 років), Березівської (С.Савицький – 5 р.), Вересівської (Н.Халімончук – 1 р.), Василівської (Л.Стельмащук – 5 р.), Вертокиївської (О.Бугайчук – 5 р.), Високопічської №1 (Л.Фоміненко – 1 р.), Високопічської №2 (С.Бондарчук – 5 р.), Глибочанської (А.Сідорова – 5 р.), Гадзинської (Л.Лозиченко – 1 р.), Головенківської (Р.Башинський – 5 р.), Коднянської (В.Максимчук – 3 р.), Левківської (Д.Нікулін – 5 р.), Миролюбівської (Л.Бивальцева – 1 р.), Оліївської (О.Шевчук – 3 р.), Пряжівської (Т.Демидюк – 5 р.), Садківської (Ю.Стужук – 5 р.), Р.-Городищенської (О.Горбатюк – 5 р.), Озерянківської (М.Сарафін – 3 р.), Троянівської (В.Гребенюк – 5 р.), Новогуйвинської гімназії (Л.Мозгових - 3 р.), Озерненської гімназії (А.Власюк – 5р.) .

Також райрада погодила переукладання контрактів на 5 років з О. Варчук на посаді директора районної станції юних натуралістів та С.Лаговською на посаді директора районного центру дитячої та юнацької творчості.

Депутати підтримали й призначення О.Назарчук на посаду директора Районного будинку культури з укладанням контракту строком на 5 років.

За інформацією головного спеціаліста виконавчого апарату райради та депутата С.Уницького, сесія внесла відповідні зміни до переліку об’єктів нерухомого майна громада сіл, селищ Житомирського району та затвердило їхній перелік, де передбачено їхню приватизацію у 2017 році.

Депутати надали дозвіл комунальному підприємству «Центральна районна аптека №118» Житомирської районної ради на поділ нежилого приміщення за адресою: м. Житомир, вул. Вокзальна, 12, на дві частини, орієнтовна площа однієї з яких становить 154,12 кв.м.

Затим було надано згоду на передачу у комунальну власність Левківської сільської ради нежитлової будівлі, площею 146,3 кв.м., що у с. Левків, на вул. Героїв України, 66, яке знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Житомирського району та перебуває на балансі та оперативному управлінні комунального підприємства «Центральна районна аптека №118» Житомирської районної ради.

У пояснювальній записці до цього рішення сказано, що дана будівля складається з семи нежилих кімнат, три з яких використовуються під торгівлю аптечними препаратами, дві кімнати площею 30,3 кв.м., та одна кімната, площею 18,0 кв.м, відповідно перебувають в оренді ФОП Місько Т.П. та використовуються за цільовим призначенням згідно договору оренди, а саме: торгівля косметичними товарами та туалетними приналежностями та розміщення перукарні, одна кімната не використовується.

Станом на сьогоднішній день за рахунок орендаря неодноразово проводилися поточні ремонти даного приміщення з метою утриманням його в належному стані. Оскільки КП «ЦРА №118», як балансоутримувач даного приміщення, не має фінансових можливостей утримувати його, то від Левківської сільради надійшла пропозиція про передачу їй у комунальну власність цього приміщення для подальшого його відновлення та використання для потреб місцевої громади.

Розглянувши питання про передачу прав засновника закладів освіти, у зв’язку зі створенням Станишівської ОТГ, сесія вирішила передати безоплатно це право Станишівській сільській раді на Станишівську, Пісківську, Луківську, Ліщинську, Зарічанську школи разом із закріпленими за ними основними засобами, фондами та матеріальними цінностями.

Також вирішено передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Житомирського району у комунальну власність Станишівської сільської ради ОТГ майно амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.с. Зарічани, Станишівка, Піски, Лука, Ліщин, ФАПи с.Скоморохи та с.Млинище, фельдшерських пунктів у Бистрі та Туровці.

Це потребувало виключити дані об’єкти з переліку у статуті КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги», що й було зроблено депутатами.
Після цього вони підтримали визначення скороченої назви комунального підприємства «Центральна районна аптека № 118», надали дозвіл на реконструкцію частини приміщень Вертокиївської та Миролюбівської шкіл для розміщення дошкільних навчальних закладів, затвердили Районну комплексну програму розчищення та регулювання русел річок і водойм, відновлення і підтримання сприятливого їх гідрологічного та санітарного стану на 2017-2020 роки, районну програму протидії захворюваності на туберкульоз на 2017 -2021 роки, районну цільову програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на період 2017-2020 років, комплексну програму підтримки розвитку цивільного захисту населення району на 2017-18 роки.

Наступними питаннями депутати розглядали внесення змін до різних програм, прийнятих раніше, які також підтримали: до Комплексної програми фінансової підтримки громадських організацій ветеранів війни, учасників бойових дій, інвалідів, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС Житомирського району на 2016-2018 роки; до районної Програми фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання комунальних, загального користування місцевого та державного значення автомобільних доріг у Житомирському районі на 2016-2020 роки; до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 - 2020 роки; до районної Програми по забезпеченню здійснення Житомирською райдержадміністрацією повноважень, визначених законами України та делегованих Житомирською районною радою на 2016 -2017 роки; до Програми сприяння публічності та розвитку казначейського обслуговування на території Житомирського району на 2016-2017рр. «Доступне казначейство»; до районної комплексної Програми соціальної підтримки сімей з онкохворими дітьми на 2016 – 2020 роки; до Програми забезпечення відкритості в діяльності Житомирської районної ради та Житомирської районної державної адміністрації на 2015-2017 роки; до районної Програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016 – 2018 роки; до Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Житомирському районі на 2016 – 2020 роки.

На сесії районної ради було прийнято план її роботи на друге півріччя 2017 року, затверджено розпорядження голови ради та голови райдержадміністрації.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Н.Ходоровська поінформувала депутатів про зміни, що необхідно внести до районного бюджету і запропонувала їх підтримати, що й було зроблено.

Затим депутати приголосували за угоду між районною та сільськими радами ОТГ, внесли зміни до Тендерного комітету райради, встановили голові ради надбавку за вислугу років та перейшли до блоку земельних питань: про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,01 га, що є в оренді ТОВ «Лайфселл»; про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, загальною площею 3 га, яка надається в оренду СТОВ «Ліщинське»; про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,0273 га, яка надається в оренду ТОВ «ЖитомирАвтоГазСервіс»; про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок, загальною площею 106, 85 га, які перебувають у спільній частковій власності громадян-членів реформованого КСП «Вертокиївка».

Розгляд останнього питання значно затягнувся через те, що на сесію прийшли представники радгоспу, а потім КСП «Вертокиївка», а також співвласниця ТОВ «Вертокиївка-хміль», які мали протилежні погляди на розгляд даного питання.

Після майже годинного обміну думок на завищених тонах, за запропонований проект рішення проголосувало лише 16 депутатів, що недостатньо для прийняття даного рішення.

Суть конфліктної ситуації, що зараз виникла у Вертокиївці, на думку депутата та начальника АПР райадміністрації В.Оржехівського полягає в тому, що вертокиївці після розпаювання земель колишнього радгоспу-мільйонера (коли всі відразу захотіли стати хазяями) не зробили наступного кардинального кроку – не було створено Спілку власників земельних паїв, яка б і мала розумно розпоряджатися землями пайщиків. Більше того, з 2006 року ці пайщики не оформили належним чином своє право власності на цю землю і не мають свідоцтва на неї. Тому, якщо за законом, то підприємству «Вертокиївка-хміль» заключати договори оренди немає з ким?

Представники громади заявили у сесійній залі, що їм не давали можливість оформити землю і просили дати їм час для цього. То ж результати голосування депутатів надало їм такий шанс.

А якщо говорити взагалі, люди у Вертокиївці та інших селах стали заложниками провалу «реформи» КСП, що започаткував Кучма своїм указом 2000-го року. В результаті цього було знищено економічну основу українського села – колгоспи, які потім теж «реформували» у КСП, через що села залишилися без перспектив розвитку, а люди фактично залишилися ні з чим: без роботи і надії на краще майбутнє. До того ж, і без обіцяної частки колгоспної землі – через велику вартість її оформлення, бюрократичні перешкоди та через неможливость її обробляти власними силами.

З іншої сторони, у село прийшов інвестор, який хоче збільшувати площі вирощування хмелю, сплачувати за оренду землі та податки до бюджету сільради і надати додаткову кількість робочих місць.

Тут, мабуть, варто шукати розумний компроміс, йти на поступки один одному, інакше вертокиївські хмільники зникнуть без будь-якої користі для людей. Як це сталося, наприклад, у Вересах, Черемошному чи Березівці.

Так, «випустивши пар», депутати перейшли до розгляду інших питань порядку денного.

Після виступу та роз’яснення депутата Я.Ребдєва, рада ухвалила таке рішення: рекомендувати комунальним підприємствам, установам та закладам, що належать до спільної власності територіальних громад сіл та селищ Житомирського району, повноваження щодо управління якими не делеговано Житомирською районною радою Житомирській районній державній адміністрації, закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (допорогові закупівлі), здійснювати відповідно до норм Закону.

Суть цієї проблеми розкривається у прийнятому депутатами зверненні депутатів Житомирської районної ради 7 скликання до ОДА, облради, Житомирської РДА.

Відповідно до статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» цей закон застосовується до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Відповідно до законодавчих актів такі закупівлі мають здійснюватися із застосуванням системи електронних закупівель ProZorro. Цією ж статтею закону визначено, що умови, порядок та процедури закупівель товарів, робіт і послуг можуть установлюватися або змінюватися виключно цим Законом та/або Законом України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони», крім випадків, передбачених цим Законом. Зміна положень цього Закону може здійснюватися виключно шляхом внесення змін до цього Закону та/або до Закону України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони».

Спільним розпорядженням голови Житомирської обласної ради та Житомирської облдержадміністрації від 07.06.2016р. № 44/168 «Про застосування системи електронних закупівель» на райдержадміністрації покладено обов’язки забезпечити закупівлю товарів, послуг та робіт через систему електронних закупівель ProZorro на допорогові закупівлі, вартість яких є більше трьох тисяч гривень.

Аналогічне розпорядження за № 291 від 02.07.2016р. видано і головою Житомирської райдержадміністрації, яким фактично зобов’язано усіх районних розпорядників бюджетних коштів (замовників товарів, робіт та послуг), крім органів місцевого самоврядування, для яких цей розпорядчий документ носить рекомендаційний характер, допорогову закупівлю товарів, робіт та послуг, вартість яких є більшою за три тисячі гривень, здійснювати через систему електронних закупівель ProZorro – відповідно проводити відкриті торги.

Зазначеними вище розпорядженнями також визначено, що закупівлі товарів, робіт, послуг без застосування системи електронних закупівель ProZorro у частині допорогових закупівель можливо здійснювати після отримання письмового погодження департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації.

Такі умови, визначені зазначеними вище розпорядчими документами, значно звужують права розпорядників коштів та обмежують їх у придбанні товарів, робіт та послуг, оскільки, як правило, закупівлі окремих товарів, робіт та послуг, носять одиничний характер (купуються 1-2 вікна, 1-2 дверей тощо), або ж мізерна сума, що пропонується на ті чи інші види послуг/робіт, є економічно невигідною для постачальників та підрядників. Як результат, затягується процедура закупівлі: підготовка документів, специфікації тощо, оголошення двічі торгів, клопотання перед департаментом економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації про надання дозволу на закупівлі без застосування систему електронних закупівель ProZorro. Втрачається час, у зв’язку з нестабільним курсом гривні вартість товарів, робіт та послуг зростає, і нарешті – завершується бюджетний рік і невикористані кошти потрібно повертати до відповідного бюджету.

Зважаючи на вище викладене, Житомирська районна рада звертається:

- до Житомирської обласної ради та Житомирської обласної державної адміністрації про відміну спільного розпорядження голів обласної ради та
облдержадміністрації від 07.06.2016р. № 44/168 «Про застосування системи електронних закупівель»;

- до Житомирської районної державної адміністрації про відміну розпорядження голови райдержадміністрації від 02.07.2016р. № 291 «Про
застосування системи електронних закупівель».

Враховуючи скарги та акції громадського протесту, що надходить під час вирішення земельних питань, зокрема, від Коднянської, Вертокиївської, Миролюбівської, Вересівської, Глибочицької та інших, громад, депутати підпримали пропозицію про висловлення недовіри рішенням Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Підтримала сесія й запропоноване депутатом В.Стахом звернення до КМУ щодо вирішення пільгового медичного забезпечення постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС громадян.

Сесія розглянула й інші питання порядку денного.

Закінчення сесії запам’яталося виступом Коднянського сільського голови Н.Бовсунівської, яка розповіла про реакцію влади на акції протесту їхньої громади з приводу вирішення земельних питань. Засідання робочої групи в ОДА 24 липня під керівництвом першого заступника голови обладміністрації О.Ясюнецького нічого не дало. Більше того, після цього на спірні землі на території Коднянської сільради приїжджали «крутелики» з посвідченнями СБУ, поліції та облагроуправління і вимагали список людей, які використовують там землі під городи – для того, щоб … зробити людям приписи за неправомірне використання землі. То ж, якщо є саме такою реакція чиновників та «правоохоронців» на відстоювання селянами своїх одвічних прав, то слід очікувати загострення ситуації й у цьому конфлікті.
Сесія Житомирської райради: напруга у селах зростає
Сесія Житомирської райради: напруга у селах зростає
Сесія Житомирської райради: напруга у селах зростає
Сесія Житомирської райради: напруга у селах зростає
Сесія Житомирської райради: напруга у селах зростає
Сесія Житомирської райради: напруга у селах зростає
Сесія Житомирської райради: напруга у селах зростає
Сесія Житомирської райради: напруга у селах зростає
Сесія Житомирської райради: напруга у селах зростає
Сесія Житомирської райради: напруга у селах зростає
Сесія Житомирської райради: напруга у селах зростає

Сергій Юрченко
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...