» » Чи будуть у Сінгурах дострокові вибори голови?


Чи будуть у Сінгурах дострокові вибори голови?

4-07-2017, 12:11
Переглядів 2288
Чи будуть у Сінгурах дострокові вибори голови?
За інформацією з Житомирської облдержадміністрації, Сінгурівський сільський голова Юрій Прокопець (на фото) став переможцем конкурсу на посаду директора департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської ОДА.

Нагадаємо, що за часів мера Віри Шелудченко, Юрій Прокопець вже очолював управління праці та соціального захисту населення Житомирської міської ради, а тому має досвід роботи у цій справі. Нещодавно він увійшов й до складу координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства в області.

Якщо Ю.Прокопець очолить департамент праці та соцзахисту населення Житомирської ОДА, то це може кардинально вплинути на ситуацію у Житомирському районі.

Як інформувала газета "Сільське життя", протягом року відбувалася битва на "південному фронті" нашого району за право створити ОТГ (об'єднану територіальну громаду) з селищних рад бердичівського напрямку між Новогуйвинською селищною радою та Сінгурівською сільрадою. Причому, після створення Станишівської ОТГ, територія Новогуйвинської селищної ради стала анклавом, який може приєднатися тільки до Сінгурівської сільради і лише через неї створити спільну громаду з іншими сільрадами.

При цьому Сінгурівський сільський голова Ю.Прокопець і депутати цієї сільради виступають категорчино проти створення ОТГ південного напрямку з центром у Новогуйвинському. Тобто знищувати свою сільраду вони не збираються.

Якби Ю.Прокопець вже сьогодні полишив посаду сільського голови та очолив обласний департамент, тоді потрібно було б призначати позачергові вибори сільського голови. І у новогуйвинців з'явився б шанс: провівши свого представника на виборах сінгурівського голови, вони б мали шанс домогтися рішення сінгурівців щодо створення ОТГ з центром у Новогуйвинському.

Проте не все так просто.

Як сказав нашій редакції сам сінгурівський голова, він, по-перше, не відразу полишає нинішню посаду, оскільки ще має пройти перевірку, яка іноді триває до шести місяців. По-друге, якщо протягом терміну перевірки йому вдасться створити ОТГ з центром у Сінгурах, то ще невідомо, чи перейде він на роботу в департамент.

Ось такий розклад виник у нашому районі. У всякому разі, редакція вітає Юрія Васильовича з перемогою у конкурсі, що вже є видатною подією для нашого району, і бажає йому успіхів на ниві, яку він обере. Тим більше, що на посаді Сінгурівського сільського голови він зробив і робить багато добрих справ для громади.

Тарас Надійний
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...