» » Сергій Микитюк: Молодість - це стан душі


Сергій Микитюк: Молодість - це стан душі

27-06-2017, 09:55
Переглядів 1422
Сергій Микитюк: Молодість - це стан душі
25 червня 2017 року на оновленій сцені села Дениші відбувся ХІІ пісенний молодіжний конкурс-фестиваль «На крилах юності», присвячений Дню молоді. Більше 30 учасників конкурсів виступили у декількох номінаціях. Кращих з кращих було відзначено грошовими преміями та цінними дарунками.

На фестиваль завітали яскраві гості, учасники туристичного туру «Вишиваний шлях». Тур Вишиваним Шляхом - це дивовижна подорож найцікавішими місцями України, яку здійснюють четверо популярних українських мандрівників протягом 5-28 червня 2017 року. Після фестивалю, вони завітали до Палацу Терещенків, обнялися з дубами-Патріархами, дізналися декілька цікавинок про Тригірський монастир і вирушили далі. За словами гостей, все відбулося на найвищому рівні.

З вітальним словом виступив голова Житомирської РДА Сергій Микитюк: «Молодість, це не вік. Це стан душі. Тож, залишайтеся завжди молоді! І нехай цей фестиваль надасть крила найталановитішім учасникам, які обов’язково досягнуть в майбутньому всесвітньої слави».

Підтримати учасників на сцені взялися і улюбленці району оновлений гурт «Джерела», та талановита сімейна пара Олександра та Яніни Яремчук (до речі, Яніна нещодавно отримала почесне звання «Заслужена артистка України»).

Майстер-класи з лозоплетіння та виробів із соломи представили майстрині Житомирського району. Смачна юшка та картопля на відкритому вогні, теж прикрасили хід всього свята.

Приємно відзначити, що до організації цього свята долучилися відділ культури та туризму Житомирської райдержадміністрації разом з Тетерівською ОТГ. До речі, офіційна угода про співпрацю знаходиться на завершальному етапі, у процесі підпису. Тож, обов’язково чекаємо на яскраві спільні творчі проекти, що дають крила для талановитих містян Житомирського району.

Сергій Микитюк: Молодість - це стан душі
Сергій Микитюк: Молодість - це стан душі
Сергій Микитюк: Молодість - це стан душі
Сергій Микитюк: Молодість - це стан душі
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...