Хто повірить нардепу Розенблату? ВІДЕО » Сільське життя


» » Хто повірить нардепу Розенблату? ВІДЕО


Хто повірить нардепу Розенблату? ВІДЕО

25-06-2017, 13:21
Переглядів 2175
Хто повірить нардепу Розенблату? ВІДЕО


23 червня на українському телеканалі ZIK відбулася дискусія між двома народними депутатами фракції Блок Петра Порошенка Мустафою Найємом та Бориславом Розенблатом, якого Національне антикорупційне бюро України подозрює у корупції у так званій «Бурштиновій справі».
Глядачі можуть самі визначити своє ставлення до пана Розенблата, а також до озвучених ним тез на програмі.


Як відомо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура в разі залучення депутата від Блоку Петра Порошенко Борислава Розенблата до кримінальної відповідальності буде просити для нього в суді 12 років тюремного ув'язнення з конфіскацією майна. Про це з посиланням на текст подання на зняття з парламентарія депутатської недоторканності повідомляє Українська правда.

Згідно з документом, Розенблата підозрюють в отриманні $200 тисяч хабара від людини на прізвище Сивоконь "для себе і ще трьох осіб". За ці гроші він нібито повинен був вплинути на рішення чиновників Держслужби геології і надр та місцевої влади про надання приватній компанії спецдозволів на користування надрами.

У прокуратурі стверджують, що зібрано 31 доказ, що нібито доводить "корупційну діяльність депутата".

"Зібрані проти Розенблата докази дають достатньо підстав підозрювати його в скоєнні особливо тяжкого кримінального злочину, за який законом передбачено позбавлення волі на термін до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років та з конфіскацією майна", - цитує УП текст подання .

У документі також говориться про наявність аудіо- та відеозаписів, на яких нардеп нібито спілкується з іншими учасниками незаконних схем. Зокрема, він говорить про "підписання законопроектів NN5436 і 5437", що стосуються оподаткування видобутку бурштину та звільнення від податків імпорту обладнання для промислового видобутку сонячного каменю. Ініціаторами обох є сам Розенблат і ще один фігурант так званої бурштинової справи - депутат від Народного фронту Максим Поляков.

Також доказами служать кілька протоколів, які нібито фіксують одержання Розенблатом хабарів при пособництві третіх осіб.

21 червня 2017 року генпрокурор Юрій Луценко за клопотанням САП вніс до Верховної Ради подання на позбавлення Розенблата депутатської недоторканності.


dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...