Як Розенблат Соломонович добрехався » Сільське життя


» » Як Розенблат Соломонович добрехався


Як Розенблат Соломонович добрехався

24-06-2017, 23:01
Переглядів 3090
Як  Розенблат Соломонович добрехався
"Доборолась Україна до самого краю.
Гірше ляха свої діти її розпинають…"
(Т.Шевченко)


Коли депутат бреше, наче Геббельс…


Як відомо, у тридцяті роки минулого століття рейхсміністр пропаганди гітлерівської нацистської Німеччини Йозеф Геббельс цинічно озвучував головний принцип своєї діяльності так: чим більше брехня, тим більше їй вірять.

Саме ця фраза приходить в голову, коли чуєш виступи п'яного і тверезого "гаранта", шепелявого спікера з медичним діагнозом дебіла, "наперсточника" з вінницького ринка, "кривавого пастора" та їхніх "шавок".

Тільки, взявши за взірець нацистського фюрера та його міністра, в тому числі й у справі прославляння їхніх кривавих підручних в Україні у ті роки, наші пройдисвіти, забувають, що Гітлер та Геббельс погано закінчили: Гітлер отруївся ціаністим калієм, отруївши перед цим свою новоспечену дружину Єву та вівчарку Блонді, а Геббельс застрелився, застреливши перед цим свою дружину Марту, яка до цього отруїла ціаністим калієм шістьох своїх малолітніх дітей.

Все це сталося у ті весняні дні 1945 року, коли Червона Армія, розбивши гітлерівську армію від Москви та Сталінграда, і, звільнивши пів-Європи, в тому числі й Україну, про що нинішні нацистсько-бандерівські ідеологи палестинського походження намагаються не згадувати, штурмувала у Берліні будівлі рейхсканцелярії та рейхстагу.

Чомусь саме це пригадується, коли чуєш виступи на телеканалах "солов'я" прогнилого режиму Потрошенка - депутата і просто мільйонера Розенблята Соломоновича, якого в народі просто називають Циферблатом.

От і днями на дуже популярному українському телеканалі, який за масовістю телеглядачів є вже найпотужнішим в Україні, оскільки об'єктивно, а не за вказівкою порошенкових пропагандистів, показує сіре й убоге наше життя, виступав той самий "народний" обранець Розенблят Соломонович. На нещастя для нас, саме він є не лише представником у Верховній Зраді нашого славного міста, яке місцевими "потомками патріотів з Палестини" розенблятами-сухомлинами-мошковськими перетворено на місто нацистської слави, а й яскравим представником нинішнього бізнесово-єврейського тоталітарного режиму, який, на догоду своїм закордонним господарям (американському сіонізму), проводить геноцид нашого народу і зробив його заручником великої геополітичної гри поцінювачів Толмуду проти Росії - єдиної держави, яка, зуміла скинути такий же режим єврейського ставленика Бені Ельцина, і сплутала всі карти "сіонських мудреців", щодо загарбання її безмежних і багатих територій.

Саме тому русофобство стало для толмудників у владі в Україні є основою державної ідеології, саме тому вони казяться від того, що ніяк не можуть нічого зробити Кремлю, який на них відверто чхає, а дбає лише про свої державні інтереси.

До цього додається й те, що кінець порошенковій тиранії в Україні вже неминучий, як і наближення пори відповідальності за всі злочини - від оффшорних афер до тарифного геноциду народу. І щоб якомога довше відтягнути цей неминучий процес, Потрошенко і його зграя йдуть на все більші порушення Конституції України шляхом всіляких заборон.

Всі розуміють, що їм глибоко нахчати на українців, на їхнє майбутнє, для них головне - посіяти серед них ненависть до інших народів, використовуючи цю колотнечу для відволікання уваги суспільства від розкрадання багатств того ж народу, який, до того ж, мовчить і по-рабськи виконує всі вказівки зверху.Про брехню депутата Розенблата на телеканалі


А тепер давайте поговоримо про народного депутата Розенблата Борислава Соломоновича - народного депутата від Житомира, який ні до Гітлера (в силу свого єврейського походження), ні до Геббельса (через свою "кристальну чесність") відношення не має. Хоча, переглянувши кілька його виступів на телеканалах, де він взахльоб "співає дифірамби" збанкрутілому режиму Порошенка, у декого виникають сумніви щодо кристальної чесності депутата.

Як відомо, одним з антидемократичних "травневих законів" режиму Порошенка (як і сумнозвісних "січневих законів" режиму Януковича) стало прийняття Верховною Радою заборон на використання Інтернету, а також введення чергових мовних квот - тепер на телеканалах. Саме поговорити про це на телеканал Newsone фракція БПП у Верховній Раді і направила Розенблата Б.С., який відразу почав теревеніти українським суржиком про важливість "впливу на маси" порошенкової пропаганди на телеканалах України саме українською мовою, обізвавши безпардонно телеканал "Інтер" - ворожим: якщо ворожим для їхнього прогнилого режиму, то, скоріш за все, з цим можна погодитися.

Відеозапис тієї розмови в телеефірі надається нижче.

Звернемо увагу на деякі її аспекти.

На 22-ій хвилині 30 секунд розмови ведучий запитав у нашого Соломоновича: а що важливіше суть чи форма? Він мав на увазі, що якщо пропорошенківські матеріали на телеканалах подаватимуться й російською мовою, а антирежимна інформація - українською, то це має якесь значення?
І Розенблат Соломонович видав перший "перл":

- Це залежить від субстанції у якій ви знаходитесь(?!)

Цій мудрості, він скоріш за все, навчився під час служби у Радянській Армії в аеродромній роті в Озерному. Поки його солдати заливали гудроном "бетонку" чи чистили її взимку від снігу, він, мабуть, сидів у "каптьорці" і гриз "граніт філософії". Та так у ній добре розібрався, що всю Україну зараз розсмішив висловом про "субстанцію".

До речі, для тих, хто не дуже розбирається у філософії, Вікіпедія пояснює : СУБСТАНЦІЯ - незмінна первооснова всього існуючого, протилежна мінливому і випадковому; основний складовий елемент; матерія в усіх формах її руху; будь-яка речовина.

То ж причому тут "субстанція" у розмові про мовні квоти, запровадженого тоталітарним режимом Порошенка - відомо лише Розенблату Соломоновичу. Причому, він продовжив теж "солідно":

- Для мене це принципово, що в Україні, як в ЛЮБОЙ Німеччині, Угорщині, Польщі, державні та центральні телеканали мають розмовляти НА УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ (хоча правильно казати - УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ - ред.).

При цьому за спиною у нашого оракула відображалися результати прямого масового опитування в ефірі телеканалу Newsone: чи врахували депутати ваші інтереси, проголосувавши про мовні квоти? Відповіді були такими: так - 22%; ні - 78%. Тобто наші "народні обранці" вчергове продемонстрували, що на думку народу їм начхати.
Як  Розенблат Соломонович добрехався

Але це для порошенкових "розенблатів" у Верховній Зраді немає ніякого значення, бо головним для них, скоріш за все, є завдання щодо виконання вказівок від "сіонських мудреців" з Вашінгтона, а тому Соломонович на 27 хв. 40 сек. розмови ще й розкрив плани Потрошенка-тирана:
-Ви не хвилюйтеся, років через п'ять ми перейдемо на 100% української мови.

Ведучий спитав: а хто повинен хвилюватися?

На це Розенберг (ой, вибачте, чомусь знову вирвалося прізвище ще одного гітлерівського міністра, правильно читати - Розенблат) видав з пафосом:

- Має хвилюватися той, хто пропонує сьогодні "руський мір".

Тут у багатьох телеглядачів виникло запитання: а нинішній "ЄВРЕЙСЬКО-БАНДЕРІВСЬКИЙ МІР" в Україні - це нормально? Поки що "руського міра" ми не бачимо, а от "єврейсько-бандерівський мір" нам в останні три роки нав'язується наполегливо, по-більшовицькі. Може тому, що і більшовики 100 років тому у злопам'ятному 1917 році, звершивши Жовтневу революцію, і нинішні продовжувачі їхньої справи є також синами Палестини?)

Ведучий уточнив: а кого ви маєте на увазі?

Розенблат почав "крутити хвостом", розуміючи, що вже невдовзі доведеться відповідати за свої слова:

- Я нікого не хочу називати, але телеканал "Інтер" (який названо чомусь - російським? - авт.) не працює нині на українську державу.

У нормальної людини, яка не страждає шизофренією від перегляду порошенківсько-пропагандистських телеканалів, з яких ллється про "гаранта" "патока", від якої вже всіх нудить, виникає логічне запитання: а чому телеканал "Інтер" має працювати на українську державу - він що, державний телеканал? Тим більше, що так звана "українська держава" перетворена на олігархічно-єврейську машину по розкраданню бюджетних коштів, геноциду народу України та посилення розколу у ньому?

Коли ведучий знову попросив навести приклади "руського міра" в інформаційному просторі України, то депутат Соломонович сказав, що не хоче про це говорити, бо "ЦЕ НЕЕТИЧНО". Так і хочеться сказати "народному обранцю" що, якщо це "неетично", то чого ж ти ллєш бруд на телеканал "Інтер", який, на відміну від тебе, має сміливість говорити людям правду?

Дуже гидко було дивитися, як на екрані "типовий єврей" сіяв розбрат між двома великими народами - українським та російським. Та чого дивуватися, сьогодні ж в Україні для євреїв при владі - це є завданням номер один. А на другому місці у них за важливістю - ще й пересварити остаточно українців і поляків. Саме для цього вони витягнули на світ зацвілу бандерівську ідеологію. Також "мілиє єврейчики" підкидують камінь роздору між українцями та угорцями, українцями та румунами, українцями та болгарами тощо.

Просто всі в Україні повинні знати, що завдання у них нині таке: сіяти розбрат і мати з цього свій великий гешефт.

Ще раз Розенблат висловив свою "принциповість" заявивши, що всі ЗМІ повинні висвітлювати наше життя "лише НА УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ".

Як бачимо єврей Соломонович, сам не володіючи українською мовою, хоче змусити всіх інших спілкуватися лише нею. Так і хочеться спитати єврея-русофоба: а у сінагогі євреї також мають лише "балакати" "на українській мові", а про івріт та ідіш забути? І чи мають право вони тоді співати там "ХАВА НАГІЛА"? Чи євреям в Україні зараз все можна - за введення в ранг державної політики прославляння бандерівських вбивць, які, до речі, за наказом Гітлера в Україні знищили і сотні тисяч євреїв? То ж, як бачимо, нинішні євреї-бізнесмени і мораль - речі несумісні.
Як  Розенблат Соломонович добрехався

Але повернімося до розмови у телеефірі (чи як пояснюють деякі "патріоти", правильно говорити - ТЕЛЕЕТЕРІ).

На 30хв. 50 сек. спілкування (див. відеозапис) ведучий все ж нагадав палкому захиснику нинішнього режиму, що правильно говорити потрібно "українською мовою", а не "на українській мові", на що Розенблат, як і його босс Пеця Вальцман, взагалі перейшов до відвертої брехні:

- Та, будь ласка, як УГОДНО. Я у свій час закінчив російську школу,- і далі пан Розенблат відверто збрехав: - Бо в Житомирі не було україномовних шкіл. - Але, мабуть, зрозумівши, що надто вже забрехався, уточнив: - Було лише три українських школи… Затим закінчив автодорожний технікум, який був також російськомовним.

Справа у тому, що оці "соломоновичі" брешуть дійсно "по-геббельсівськи", користуючись постулатом, щоб чим більше брехні, тим більше їй вірить публіка.
Але тут Розенблату, прямо скажемо, не повезло. Бо об'єктивний телеканал "Newsone" дивиться дуже велика аудиторія глядачів в Україні. В тому числі й у Житомирі. В тому числі й ті, хто й жив у ньому у найславніші для нього радянські часи.

Тому відверта брехня Розенблата про відсутність українських шкіл у той час як він був школярем (1970-80-ті роки) просто обурила їх. З цього приводу було навіть направлено офіційний запит до управління освіти Житомирської ОДА та Житомирської міської ради. І ось які цифри прийшли у відповідь.

Станом на 1991 рік (останній рік існування Радянської України у складі Радянського Союзу) в Житомирській області з 907 загальноосвітніх навчальних закладів російськомовними були лише 26. Тобто - 2,86%. При цьому у них також викладалася й українська мова. То про яку "масову русифікацію" можуть говорити "єврейсько-бандерівські" пропагандисти-брехуни?

До того ж, у радянські часи в Україні видавалися саме УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ література українських, російських та закордонних авторів - тиражами у десятки мільйонів екземплярів (для часів "незалежності" - просто космічні тиражі). Хто не вірить - зайдіть до найближчої бібліотеки і переконайтеся самі. Тоді "погана" радянська влада виростила й плекала дійсно всесвітньо відомі постаті творчих українців - від Довженка до Рильського, Сосюри, Гончара, Збанацького та ін.
Як  Розенблат Соломонович добрехався

Люди старшого покоління пам'ятають, що на початку 70-х років по всій Україні запрацювало Українське Республіканське телебачення, яке віщало ПОВНІСТЮ, без обмежень, саме українською мовою. Також і Українське Республіканське радіо вело передачі саме українською мовою, лише всесоюзні новини та деякі передачі велися російською мовою - всіма національностями визнаної мовою міжнаціонального спілкування.

У радянські часи потужно розвивався й кінематограф - працювало аж три кіностудії художніх фільмів - всесвітньо відома ім. Довженка, а також Одеська, Ялтинська, не говорячи вже про студії документального та наукового кіно.

До того ж, потужно розвивалася промисловість, сільське господарство, культура, наука, освіта, існували серйозні соціальні гарантії людям (квартири у Житомирі безкоштовно видавалися людям тисячами в рік), бо все зароблене народом йшло до одного державного бюджету, а не як у роки "незалежності" - олігархам та у оффшори.

Куди ж все поділося за роки без "руського міра", скажіть людям, апологети "єврейсько-бандерівського міра"?

Але повернімося до брехні пана Розенблата. Стосовно "відсутності" україномовних шкіл саме у Житомирі, то статистика свідчить, що у 1991 році чисто українських шкіл було 15, а у тих, що вважалися російськомовними, також вивчалася й українська мова. Причому, у 70-80-ті роки минулого століття, коли юний піонер-єврейчик Боря ходив у школу, їх було ще більше. Тому, якби тоді Розеблат був "щирим патріотом" України, а не радянським патріотом, яким він тоді й був, і зараз на догоду своєму бізнесу не "змінив окрас", то українську мову міг вивчити досконало без будь-яких перешкод. Тим більше, що, на відміну від Києва, у Житомирі українська мова у побуті була і є панівною - ніхто її насильно не русифікував, як верещать за командою з американського посольства вже чверть віку збанкрутілі русофоби-брехуни.

Продовжуючи говорити мовою статистики, ще на один цікавий факт можна звернути увагу з відповіді управління освіти. Так, на Житомирщині за роки "незалежності" "горе-патріоти" настільки "подбали" про розвиток української мови та підростаючого покоління, що закрили майже ДВІ СОТНІ ШКІЛ. Забуваючи при цьому слова Бісмарка про те, що якщо держава економить на школах, то вона збанкрутіє на в'язницях.

До речі, у "вільній та незалежній", демократичній з "європеськими цінностями" Україні, в Житомирській області нині немає жодної російськомовної школи (на відміну від єврейських), хоча Конституція гарантує вільний розвиток російської мови.

І наостанок. У селі Миролюбівка Житомирського району, наприклад, у місцевій школі навчається 31 учень, хоча у "погані" радянські часи колгосп "Комунар" збудував її з розрахунку на 320 місць. Тобто тоді планувалося, що у наші часи там мало бути у десять разів більше юних селян, ніж зараз є.

Але постійний геноцид народу у 1991-2017 роки зменшив їхню кількість УДЕСЯТЕРО. Подібна ж ситуація у кожному селі. При цьому нинішні державні ідеологи офіційне зменшення населення України з 52 мільйонів у 1991 році до нинішніх 42 мільйонів (а якщо врахувати населення Криму та Донбасу - то взагалі менше сорока мільйонів) чомусь геноцидом не вважають. І це при тому що ще сім мільйонів українців чкурнуло на заробітки за кордон, щоб якось вижити та прогодувати свої сім'ї. А якщо врахувати тенденцію зростання населення України у радянські часи, то, як би не ця "незалежність", то нас було б зараз більше 60 мільйонів. То ж втрата Україною за чверть віку понад 20 мільйонів - це не є геноцидом? Чи це є цілеспрямованим знищенням українських громадян за таємними планами "патріотів Палестини", які для маскування обрізали пейси?

То це так потурбувалися "патріоти" про майбутнє України за роки "незалежності". Чи, прикриваючись, "патріотизмом" оці "ерзац-патріоти", за командою з-за кордону, роблять все, щоб знищити її остаточно? Чи це за нинішніми ідеологічними догмами варто все пояснювати "рукою Кремля", може й у цьому "Путін винен"? Чи наші доморощені хапуги, які дориваються до влади лише з однією метою - накрасти якомога більше? На кшталт житомирському "знавцю української мови" і обрізаному "патріоту", який, за завданням пройдисвітів з фракції БПП, бігає по телеканалах і сіє розбрат між людьми?

А взагалі, говорячи про виступи пана Розенблата на телеканалах, можна сказати: звичайно, - бреше. А що поробиш - час такий: лихі часи Потрошенка, страшна біда для народу, ганьба для України.

Звичайно, скоріш за все, Розенблату Соломоновичу та євреям при владі дана публікація не сподобається. То хай припиняють, на догоду своєму гешефту, сіяти розбрат в Україні, "пити з нас кров" і знищувати наш багатонаціональний народ, який жив у злагоді, поки толмудники не посіяли в ньому розбрат.

Інакше отримають й не таку відсіч. І не лише в інформаційному просторі. Хай радіють, що поки що у ЗМІ не називаємо їх "жи-ми пархатими", як народ каже у відвертій розмові між собою, стискаючи кулаки.

Богдан СТРІХА

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...