Валерій Івановський: Вітаю зі святом, колеги-справжні журналісти! » Сільське життя


» » Валерій Івановський: Вітаю зі святом, колеги-справжні журналісти!


Валерій Івановський: Вітаю зі святом, колеги-справжні журналісти!

6-06-2017, 06:45
Переглядів 403
Валерій Івановський: Вітаю зі святом, колеги-справжні журналісти!

Шановні колеги!


Від імені колективу редакції та читачів газети «Сільське життя» щиро вітаю вас з нашим професійним святом – Днем журналіста!

Переконаний, що День журналіста - це не лише свято працівників засобів масової інформації, а й усієї громадськості, тому що важко уявити сучасне життя без інформації, нашої щоденної та наполегливої праці.

У всі часи наша діяльність була потрібною супільству і відповідальною перед його майбутнім. Особливого значення наша професія набула у нинішні нелегкі і тривожні часи. Саме тому перед сучасними журналістами постало завдання щодо професійної та неупередженої оцінки подій та фактів, правдивого і неупередженого ставлення до них.

Впевнений, що, попри всі проблеми та перешкоди, ми маємо чесно робити свою справу, відстоювати принципи справедливості, демократії і законності.

Пам’ятаймо, що професіоналізм, зваженість та об’єктивність у висвітленні суспільної інформації є невід’ємними складовими прогресивного розвитку України, а совість має бути головним мірилом для слів, що виходять з-під нашого пера.

Шановні колеги, справжні журналісти! У день нашого професійного свята бажаю всім невичерпної творчої енергії, особистого щастя, міцного здоров’я, благополуччя та гарного настрою!

Валерій Івановський,
головний редактор газети «Сільське життя»

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...