Про будинок на вулиці Народицькій » Сільське життя


» » Про будинок на вулиці Народицькій


Про будинок на вулиці Народицькій

5-06-2017, 20:14
Переглядів 591
Про будинок на вулиці Народицькій
Нещодавно місцеві ЗМІ з подачі Житомирської міської та обласної рад з пафосом повідомили наступне:

«Напередодні професійного свята - Дня прикордонника у Житомирі 58 сімей військовослужбовців Держприкордонслужби отримали квартири у новозбудованому багатоповерховому будинку. Ключі від помешкань та сертифікати 26 травня вручили прикордонникам голова обласної ради Володимир Ширма, голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин».

Тільки виникає питання: при чому тут пан Сухомлин, якщо будинок №1 по вулиці Народицькій знаходиться не в Житомирі, а на території Оліївської сільради Житомирського району? Тому організаторам варто було запросити голову Житомирської РДА, надати слово на урочистостях й Оліївському сільському голові, який і буде виписувати ордери на ті квартири. Бо ж, всупереч заявам обласної та міської влад, прикордонникам поки що вручено лише сертифікати на квартири, а не ордери. Та й районна та сільська влади доклали чимало зусиль для облаштування й території навколо будинку, не говорячи вже про їхню участь у юридичному забезпеченні цієї справи.

Тому від тих урочистостей залишилося неприємне враження. До того ж, на прикордонників ще й очікує судове засідання, бо фірма «Геліос» подала судовий позов щодо отримання ще трьох квартир.Чим все це закінчиться - поки невідомо. А до того Оліївська сільрада навряд чи випише ордери на квартири...

Про будинок на вулиці Народицькій
Про будинок на вулиці Народицькій
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...