Громадянська війна в Україні наближається все стрімкіше » Сільське життя


» » Громадянська війна в Україні наближається все стрімкіше


Громадянська війна в Україні наближається все стрімкіше

3-06-2017, 11:53
Переглядів 707
Громадянська війна в Україні наближається все стрімкіше
30 травня до сесійної зали Львівської обласної ради увірвалися близько сотні націоналістів, що представились активістами "Сокола", нацкорпусу "Азов", легіону "Cвобода", ОУН і "Правого сектора".

Протестувальники вимагали обласну раду звернутися до Верховної Ради щодо амністії для військових в АТО та інших пунктів свого маніфесту. "Активісти" почати палити димові шашки та розпилювати газ. Голова ради оголосив перерву, проте радикали не випускали депутатів.

В результаті цього конфлікту постраждало 11 поліцейських, ще трьох осіб доставлено до лікарні з різними травмами, в тому числі журналістку на 6-му місяці вагітності. «Реформована» грузинами львівська поліція за фактом хуліганство нібито проведе розслідування, проте, як показує життя, за цей відвертий екстремізм, за втручання в діяльність органу влади, ніхто покарання не понесе. А, як відомо, безкарність породжуватиме все нові злочини. Поки знахабнілі "патріоти" не перетнуть криваву межу, за якою - громадянська війна, розкол держави, людські страждання і чергове зникнення України з мапи історії.

До речі, того ж дня вранці, в Києві на Позняках пострілом в спину, був застрелений помічник директора державного концерну "Укрспирт" Віктор Панков. А у наступні дні атакам націоналістів з бійками та травмованими піддалися Тернопільська міська рада та Київська міська рада. Все це доводить, що нинішній тоталітарний режим, що все стрімкіше перетворюється на тиранію Порошенка, розбудовує в Україні «бананову республіку», невід'ємним атрибутом якої, як відомо, є «ескадрони смерті», роль яких в Україні виконують націоналістичні угруповання, перед якими абсолютно безсила «реформована» грузинськими наймитами за американським зразком українська поліція.

Як бачимо, режим Порошенка, щоб втриматися при владі, скоїв страшний злочин, розпочавши "бандеризацію" України і потурання радикальному націоналізму, сіючи цим серед народу розбрат і пихаючи його у вир громадянської війни. Чи втримає Пеця Вальцман ситуацію під контролем? Скоріш за все - ні, і чкурне він зі своїм виводком в офшори, а Україна заллється кров'ю, як Волинь у 1943 році.

Ганьба бездарному і продажному режиму Порошенка та його закордонним господарям!

Боже, вбережи Україну від найстрашнішого!


P.S. Згідно ярликів примітивної Вальцманівсько-Криваво-пасторської та Дебільно-шепелявської пропаганди - все це "рука Путіна". Іншого американські холуї, від яких навіть відвертається їхній багаторічний господар, придумати не можуть. Та й навіщо? Якщо ще двадцять років тому відомий співак Богдан Титомир сказав: "піпл же хаває". Так от, поки цей "піпл" не перетвориться на справжній народ, і не буде "хавати" цю мерзотну брехню з олігархічних телеканалів - у цієї держави майбутнє відсутнє. Амінь.

Громадянська війна в Україні наближається все стрімкіше
Громадянська війна в Україні наближається все стрімкіше
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...