Вітаємо!

3-06-2017, 11:15
Переглядів 949
Вітаємо!

3 червня відзначає свій День народження ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, учасник бойових дій, заслужений юрист України, доктор юридичних наук, службовець української поліції першого рангу, народний депутат України чотирьох скликань Віктор Развадовський. Його життєвий шлях є взірцем сумлінного та високопрофесійного ставлення до своїх громадянських і службових обов'язків, свідченням державницької позиції у справі служіння українському народові.

Кожен день Віктора Йосиповича наповнений корисними справами і теплом вдячних людських сердець.Він проявляє постійну турботу про своїх земляків-виборців, ліквідаторів-чорнобильців, побратимів-афганців, учасників антитерористичної операції та їх сім’ї. Завдяки його зусиллям придбано і передано у зону АТО багато необхідних речей для бійців; газифіковано чимало населених пунктів; побудовано та відремонтовано цілу низку закладів охорони здоров’я, освіти та культури. Віктор Развадовський завжди рішуче та принципово відстоює інтереси громади. Допомагає і наймолодшим громадянам країни, і літнім людям – тож завдячуючи своєму організаторському хисту, наполегливості, доброті і великодушності здобув заслужений авторитет.

Нехай щастить Вам, Вікторе Йосиповичу, у всіх подальших намірах та задумах. Духовних Вам злетів, невичерпної життєвої енергії, мудрих рішень, плідної праці, достойної шани від колег! Нехай Ваше життя освітлюють любов, увага, щирість рідних, друзів, партнерів, а оберегами стануть добрі справи, чисті людські почуття.

Нехай поруч з Вами завжди будуть віра, надія, оптимізм і впевненість, а Бог береже Вас від негараздів та бід, додає сил та натхнення!

Хай Вам завжди посміхається доля,
Несуть тільки радість з собою роки,
Хай щастя й здоров'я не зрадять ніколи,
Хай збудуться мрії, бажання й думки!


Ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС,
воїни-побратими, друзі та знайомі

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...