» » Чому збиралася позачергова сесія Житомирської районної ради?


Чому збиралася позачергова сесія Житомирської районної ради?

2-06-2017, 21:32
Переглядів 1500
Чому збиралася позачергова сесія Житомирської районної ради?


2 червня за головування Сергія Крутія відбулася перша частина ХІ позачергової сесії Житомирської районної ради VII скликання.

Їй передувало спільне засідання двох постійних депутатських комісій - з питань бюджету і комунальної власності та з гуманітарних питань, охорони здоров'я і соціального захисту населення.

Власне проектом порядку денного на розгляд депутатів райради було запропоновано два питання:

1. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, доповідь з якого зробила заступник начальника управління фінансів райдержадміністрації Лідія Шмакова;

2. Про делегування представників до складу Госпітальної ради Житомирського госпітального округу.

Уже з голосу під час пленарного засідання депутати включили до порядку денного сесії питання по затвердження технічної документації з нормативної оцінки земельної ділянки водного фонду, загальною площею 6, 903 га, яка надана в оренду ПАТ "Житомирський комбінат силікатних виробів для риборозведення на території Туровецької сільської ради поза межами населеного пункту.

У підсумку, депутати змінили цільове призначення коштів, виділених 27 лютого 2017 року ІХ сесією Центру ПМСД на ремонт приміщень АЗПСМ с.Вереси, Левківської АЗПСМ, ФАПів сіл Рудня-Городище, Гай і Барашівки; ремонт газових систем медзакладів у Троянові, Зарічанах, Садках, Волиці, Пряжеві, Скоморох, Глибочиці, Сінгурах та Новогуйвинському; придбання медобладнання АЗПСМ с.Кодні.

Зазнали змін і призначення коштів, виділених цьогоріч Новогуйвинській селищній раді: 1 млн. 407 тис. 725 грн. тепер підуть не на співфінансування спільно з ДФРР інвестиційного проекту, а просто на капітальний ремонт тепломереж у смт Новогуйвинське.

На поточний ремонт Левківської ЗОШ (заміну вікон та дверей) перепризначено субвенцію бюджету Левківської сільської ради районній казні.
Додатково було виділено кошти:

- по 50 тис. грн. - на підтримку онкохворих дітей, надання матеріальної допомоги жителям району;

- 20 тис. грн. - на разові допомоги дітям учасників АТО.

Перенаправили селищній та сільським радам району депутати кошти з обласного бюджету, які мали цільове призначення, - на купівлю дитячого ігрового майданчика та ремонт об'єктів соціальної інфраструктури.

А ще 43 тис. грн. спрямували відділу освіти РДА на реалізацію Програми національного патріотичного виховання дітей та молоді тощо.

З другого питання сесія вирішила делегувати від району до складу госпітальної ради Житомирського госпітального округу головного лікаря ЦРЛ Валерія Шуляка, заступника голови райдержадміністрації Миколу Козарчука, керуючого справами виконавчого апарату райради Тамару Подорожну та депутата райради Анатолія Гречко. Ще два місця вирішено залишити для представників Станишівської та Тетерівської ОТГ.

А завершили роботу першої частини ХІ сесії районної ради депутати затвердженням технічної документації з нормативної оцінки земельної ділянки водного фонду, загальною площею 6, 903 га, яка надана в оренду ПАТ "Житомирський комбінат силікатних виробів для риборозведення, та рекомендацією 12 відсотків орендної плати за неї (від нормативної грошової оцінки зазначеної земельної ділянки) при укладанні договору.

Чому збиралася позачергова сесія Житомирської районної ради?
Чому збиралася позачергова сесія Житомирської районної ради?
Чому збиралася позачергова сесія Житомирської районної ради?
Чому збиралася позачергова сесія Житомирської районної ради?

Микола КРИНИЧНИЙ
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...