Як у житомирському магазині "розводять лохів" » Сільське життя


» » Як у житомирському магазині "розводять лохів"


Як у житомирському магазині "розводять лохів"

24-05-2017, 23:12
Переглядів 1282
Як у житомирському магазині "розводять лохів"


Ви знаєте, коли хтось іноді говорить, що редакція «Сільського життя» застосовує надто різкі вирази на адресу нинішнього керівництва нашої держави, то він, мабуть, не бачить у яку «клоаку» перетворюється Україна під «мудрим» керівництвом корупціонерів, клоунів та шахраїв, нібито, на "шляху до Європи". От і випадок, що стався нещодавно, нічого, окрім, вибачте, матюків на адресу розбудовників Другого Каганату в Україні у мене не викликало.

13 травня випадково зупинився в Житомирі біля магазину «Мілла», що розташований навпроти автовокзалу поруч із зупинками маршруток київського напрямку. Згадав, що потрібно купити змінні касети для гоління. Зайшов у той магазин.

Дивлюся, що потрібні касети є і коштують 31 грн. 70 коп. за штуку. Кажу дати п'ять штук. Даю двісті гривень, отримую товарний чек на 184 грн. 25 коп. і поїхав далі.

І все було б нічого, якби я навчався у сучасній, модернізованій по-сучасному, по-європейськи, по-модньому, українській школі, яка випускає неуків і дистрофіків. Але, на жаль для власника та продавця магазину «Мілла», я навчався ще у «поганій» радянській школі, де всі ми знали таблицю множення «на зубок» та вміли без калькуляторів, а за рахунок свого інтелекту, здійснювати всім відомі арифметичні дії.

Їхав я, їхав і щось мені в голові не давало спокою. Потім зрозумів, що мене в магазині розвели як останнього лоха. Дійсно, якщо одна касета коштує 31,7 грн., то, помноживши це число на 5, виходить 158,5 грн. Чому ж я тоді заплатив 184,25 грн.?

Як у житомирському магазині "розводять лохів"

Гадав, що продавщиця помилилася, а тому треба під'їхати, підказати їй, отримати повну здачу і пробачити - з ким не буває?

З цим я й під'їхав до знайомого вже магазину наступного дня. Але що опинюся у такому ідіотському, алогічному, становищі я навіть уявити собі не міг.

Продавщиця сказала, що все правильно, і я заплатив згідно розцінок(?!) Як це так, кажу, якщо 31,7 грн. перемножити на 5, то виходить 158,5 грн. До того ж за купівлю оптом завжди передбачається знижка, а тут виходить дорожче на 25,75 грн. Як це так?

Ні, каже продавщиця, все вірно! Такі у нас розцінки.

Ну, ви можете уявити, що я висказав продавщиці про той магазин та Україну з нинішнім тираном на чолі, який веде нас до прірви всіх скопом.

Потім розум виключив емоції та підключив логіку.

Користуючись своїм правом покупця, я повернув товар назад і отримав назад гроші у сумі 184,25 грн.

А затим кажу: дайте мені п'ять касет ПО ОДНІЙ. Так отримав ті ж 5 касет для гоління, але вже за 158,5 грн.

Як у житомирському магазині "розводять лохів"


А тепер скажіть мені, що це було? Ідіотизм? Маразм? Шахрайство? Чи все одразу?

Коли їхав назад, то всередині все аж кипіло, і чомусь перед очима стояла лише самодовольна, брехлива, пропита пика нашого «гаранта», який разом зі своєю бандою довів цю державу до такого гидячого стану, в якому всі між собою сваряться, одне одного проклинають, а вони там сидять зверху, жирують на нашій крові, замість того, щоб навести лад у країні.

Богдан СТРІХА
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...