Інтернет-маразм від Порошенка та Турчинова » Сільське життя


» » Інтернет-маразм від Порошенка та Турчинова


Інтернет-маразм від Порошенка та Турчинова

17-05-2017, 10:32
Переглядів 403
Інтернет-маразм від Порошенка та Турчинова

Блокування будь-яких інтернет-ресурсів в Україні є можливим тільки в судовому порядку. Про це заявив представник уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Михайло Чаплига, коментуючи рішення Ради національної безпеки та оборони, введене Указом президента, згідно з яким Порошенко та Турчинов хочуть заблокувати доступ до соціальних мереж «ВКонтакте», «Однокласники», ресурсів Yandex і Mail.ru, передає 112 канал.

«У нашому законодавстві не передбачено обмеження доступу до сайтів без рішення суду. Тобто якщо є судове рішення, то доступ може бути обмежено. Іншої процедури не існує», — сказав Чаплига.


Фахівці у галузі інтернет-технологій говорять, що для того, щоб хоча б частково втілити в життя рішення, яке породили Петрусь (хочеться сподіватися – на тверезу голову) разом з «кривавим пастором» потрібно два роки і один мільярд ам. доларів (27 мільярдів гривень). І марні сподіванки на те, що ці гроші Порошенко візьме з власних оффшорних коштів чи з доходів його фабрики в російському місті Ліпецьк, яка справно сплачує податки до бюджету Росії для оснащення її армії.

А з політичної точки зору вже всім зрозуміло, що Порошенко довів Україну до політичного, економічного, ідеологічного та духовного коллапсу і давно має піти у відставку. Він, виконуючи завдання єврейського лоббі з США по використанню України у їхній одвічній геополітичній боротьбі проти Росії, сіє розбрат між націями в нашій країні, провадить тарифний та інший геноцид народу, підтримує продовження кривавого протистояння українців на Сході, відроджує нацизм бандерівського гатунку, стимулює корупцію, обмежує права та свободи громадян, створює тоталітарний режим сталінського гатунку, під виглядом пропаганди т.зв. «європейських цінностей» веде український народ до духовної катастрофи.

Як зазначив народний депутат України В.Рабинович на телеканалі 112, Порошенко перетворює Україну на Північну Корею – найтоталітарнішу державу в світі нинішній часів.

Ганьба Порошенку, його прихвосням та американським господарям, за завданням яких вже один запроданець при владі свого часу знищив ракетно-ядерний потенціал Україні (третій за потужністю в світі) і залишив нас беззахисними проти всіх нинішніх територіальних посягань «друзів»-сусідів – Росії (Крим, Донбас), Польщі (Західна Україна), Угорщини (Закарпаття), Румунії (Буковина, о.Зміїний), Болгарії (Південна частина Одещини) тощо.

І якщо хтось сподівається, що режим Порошенка зупиниться після заборон Інтернет-ресурсів, які йому не подобаються, той помиляється. Толмудники будуть робити все, щоб якогомога довше продовжити агонію свого тоталітарного режиму, геноцид народу - для подальшого казкового збагачення на цьому.

Тому всі здорові сили в Україні мають стати на заваді цьому ганебному рішенню політичних авантюристів Порошенка і Турчинова і домагатися їхньої термінової відставки та притягнення до кримінальної відповідальності за всі злочину проти народу.

Саме цього домагається все більше політичних сил та громадських організацій України. Шкода лише, що сам народ, розбитий, знедолений, обкрадений, зневірений - мовчить. Інакше б ці виродки при владі давно б сиділи за гратами - якщо б не втекли, як Янукович, від народного гніву під захист своїх закордонних господарів.

До речі, навіть Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд стурбований у зв'язку з рішенням України заблокувати соцмережі "ВКонтакте" і "Одноклассники", а також сервіси Mail.ru і "Яндекс".

"Блокування соціальних мереж, пошукових систем, поштових сервісів і новинних веб-сайтів іде врозріз з нашим спільним розумінням свободи вираження думок і свободи ЗМІ. Крім того, такі всеосяжні заборони не узгоджуються з принципом пропорційності", - подається заява Ягланда на сайті Ради Європи.
Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch також заявила, що заборона інтернет-ресурсів в Україні - страшний удар по свободі слова.
Також варто зазначити, що останні заборонні дії Порошенка-Турчинова свідчать про те, що вони повністю програли інформаційну війну Росії, а тому не знайшли іншого виходу, як обмежити доступ українців до соціальних мереж.

До такого не додумався навіть Янукович. Як не пішов він і на тарифний геноцид народу, та й доллар при ньому був по вісім гривень, а тому купівельна спроможність населення була значно вищою. То для чого відбувся другий (вже не помаранчевий, а євро-) Майдан? Чи за це загинула Небесна сотня під час Революції Гідності?

Ганьба режиму Порошенка та народу, який його ще й досі терпить при владі.

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...