» » Тетерівська ОТГ: рай для чиновників, а не для людей


Тетерівська ОТГ: рай для чиновників, а не для людей

25-04-2017, 13:18
Переглядів 1353
Тетерівська ОТГ: рай для чиновників, а не для людей
Тетерівська об’єднана територіальна громада вражає своїм марнотратством. Людям постійно нав’язують картинку про те, як там усе ідеально і зразково. Утеплили школу, зробили ремонт у медпункті та в сільській раді, а попереду багато веселкових планів. Щоправда, не забувають офіційні особи Тетерівської сільської ради і про себе. Очевидно, за логікою посадовців, «великі досягнення» за рахунок державного бюджету, тобто за кошти всього народу, вимагають щедрих гонорарів.

У розпорядженні сайту «Житомир-онлайн» є красномовний документ. Депутати Тетерівської сільської ради 13 березня на двадцять другій сесії прийняли рішення, яке вимагає колосальних фінансових витрат заради однієї людини. Вони проголосували за преміювання сільського голови Валентини Ільницької аж на 250%.

Наводимо текст документу: «Внести зміни в п.2 рішення № 769 від 26.01.2017 замінивши його на: «Щомісячно преміювати сільського голову в розмірі 250% від посадового окладу (згідно із чинним законодавством) та преміювати до ювілеїв з дня народження, державних та професійних свят, інших визначних дат та за підсумками роботи за місяць, квартал, півріччя або рік в розмірі середньомісячної заробітної плати з 01.01.2017 року».

Тетерівська ОТГ: рай для чиновників, а не для людей


За таким рішення, Валентина Ільницька може отримувати премію кілька разів на місяць. Наприклад, до Дня місцевого самоврядування, Дня Конституції, Дня незалежності, дня народження.

Такі шалені суми витрачаються на зарплату лише одній людині в той час, коли на школу в Корчаку немає грошей, а тому її рівно за місяць після цього рішення (12 квітня), депутати закрили. Немає в ОТГ коштів на те, аби провести воду в медпункт у Тетерівці і облаштувати у приміщення туалет. Не вистачає фінансів на те, аби розчистити взимку вулиці від снігу і подбати про вуличне освітлення у всіх селах Тетерівської ОТГ.

Тепер стало зрозуміло, чому чиновники кажуть, що хоча фінансові ресурси є, але їх потрібно використовувати раціонально. Практика просто ганебна – економлячи на дітях і позбавляючи їх права на освіту, Валентина Ільницька гарантовано отримує 250% премії за свої бездумні дії.

То ж якщо по селах області продовжують агітувати за децентралізацію, то в першу чергу вона цікава самим чиновникам. Добробут людей зростати не буде, а от зарплати реформаторів збільшаться. При цьому, як вказано у рішенні Тетерівської сільської ради, такі стрибки доходів перших осіб передбачає чинне українське законодавство.

Поки пенсіонери чекають на обіцяне Володимиром Гройсманом зростання своїх злиденних пенсій аж із жовтня на 200-1000 гривень, Валентина Ільницька щомісяця збагачується на 250% з наших податків.

За словами одного з депутатів Тетерівської сільради, щомісячна зарплата її голови сягає 35 тисяч гривень, а численних чиновників – 10-15 тисяч. То ж зрозуміло, чому у цій показовій "резервації" не вистачає коштів на вирішення багатьох проблем і закриваються об’єкти інфраструктури, які збудовані ще в радянські часи, і пережили нелегкі часи «незалежності» України: школа у Корчаку, клуб у Михайлівці, бібліотека в Улянівці. І це лише початок.

Ось такі "здобутки" розхваленої урядом "децентралізації".

За повідомленням Житомир-онлайн
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...