В Озерянці у вікна летять «коктейлі Молотова» » Сільське життя


» » В Озерянці у вікна летять «коктейлі Молотова»


В Озерянці у вікна летять «коктейлі Молотова»

23-04-2017, 11:10
Переглядів 1538
В Озерянці у вікна летять  «коктейлі Молотова»

У селі Озерянка Житомирського району вже сталося два випадки, коли вночі у вікна місцевих будинків хтось закидає пляшки з легкозаймистою сумішшю. При цьому поліція не розголошує ці факти. Редакція газети «Сільське життя» отримала дану інформацію з телефонного дзвінка нашого читача. Під час її перевірки наведені факти підтвердив і заступник начальника Житомирського районного відділення поліції Микола Шміт.

Перший випадок стався о 4-й годині ранку 12 березня на вулиці Троянівській, коли у вікно будинку вчительки місцевої школи було закинуто пляшку з «коктейлем Молотова». Від цього лише поплавилася тюль, а більшого займання довелося уникнути. Постраждала написала заяву до поліції.

Районна поліція опрацювала школярів підліткого віку, раніше засуджених та поставила відповідне завдання дільничному інспектору. Нічого з'ясувати не вдалося. І це викликає чергові сумніви у правильності рішення нинішнього керівництва держави на знищення міліції та звільнення досвічених її кадрів, взамін яких, під керівництвом грузинських штрейкбрехерів, набрано «зелень» за американо-ковбойським зразком, яка найкраще вміє проводити фотосесії на фоні нових автомобілів у формі американських поліцейських.

Варто зазначити, що до досить незвичного злочину в Озерянці, без сумніву, причетна якась місцева особа, яку б колись міліціонери вирахували за кілька годин. Але «реформовані» поліціянти, навіть не направили суміш на експертизу, і, витримавши потрібний для цього випадку термін в один місяць, просто ... відмовили заявниці у відкритті кримінального провадження. Ніби жбурляння «коктейлю Молотова» посеред ночі - це звична справа.

Але ж, як відомо, безкарність породжує нові злочини. Так і сталося. Опівночі 8 квітня у вікно сусіднього до минулого будинку, де проживає пенсіонер, полетіло вже дві пляшки із легкозаймистою сумішшю. Великої пожежі, на щастя, вдалося уникнути.

Пройшло майже два тижні. Поліція знову зафіксувала факт - і ніяких результатів. Мабуть, почекають до місяця і знову відмовляться відкривати кримінальне провадження. Бо ж наші люди мовчатимуть, навіть якщо їх заживо спалять? Та й не до цього озерянківцям - вони зараз займаються «дуже важливою» справою - знищують свою сільраду, щоб піти в прийми до Сінгурів. Навіть якщо при цьому спалять пів-села, головне для них, мабуть, це виконати вказівку влади і потрапити до «резервації»...

То ж чи варто поліції шукати злочинців?
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...