» » Чи відбудеться оборудка із землями приміських до Житомира сільрад?


Чи відбудеться оборудка із землями приміських до Житомира сільрад?

10-04-2017, 12:21
Переглядів 753
Чи відбудеться оборудка  із землями приміських до Житомира сільрад?

4 квітня депутати Житомирської міської ради затвердили план зонування міста. Ось що з цього приводу сказав Житомирський міський голова Сергій Сухомлин:

«Сьогодні депутатський корпус дав дозвіл на проект по межах міста. Це теж дуже важливий проект. Я не буду нагадувати всі нюанси, які у нас є з Оліївкою, коли в районі міськмолзаводу земля належить Оліївській сільраді, яка дає дозвіл на будівництво багатоповерхових будинків, кілька цих будинків уже будується, а місто змушене підключати ці будинки просто до своїх мереж. У нас ніхто дозвіл не питає, коли Оліївська сільрада дає дозвіл на будівництво багатоповерхового будинку. Таких питань багато. Якщо ми візьмемо в сторону Глибочиці, то територія за вулицею Параджанова (у нормальних людей - вул. Баранова - ред.) фактично до окружної - це землі запасу. Вони не входять в землі Глибочицької сільради. Але нам ці землі необхідні для розвитку міста. Індустріальний парк на даний момент - всього 24 га. Уже фактично ця ділянка зайнята. Ми зараз відводимо додатково 10 га, а далі настає ситуація: або землі Міністерства оборони, або землі запасу. Нам необхідно прийняти рішення для того, щоб розширити межі міста Житомира, ні в якому разі не обмежуючи інтереси Глибочицької сільради, Зарічанської сільради (яка вже знищена «реформаторами» - ред.), Станишівської. Але місто має мати перспективу розвитку. І сьогоднішнім рішенням ми почали етап зі складання проекту меж міста
", - зазначив міський голова.

Також С. Сухомлин розповів про подальшу процедуру, яку вже проходили Суми, Вінниця та Львів - у подальшому межі міста Житомира мають затвердити на сесіях міської, обласної та Верховної рад. От тільки чомусь пан голова, свідомо чи несвідомо, замовчує про те, що без згоди приміських сільрад ніякого загарбання земель Житомирського району міськими бізнесменами при владі не відбудеться. Така трактовка ситуації є грубою маніпуляцією масової свідомості і базується на введенні селян в оману - ніби все вже вирішено й без іхньої участі.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...