» » Директор Житомирського бронетанкового заводу звільнився


Директор Житомирського бронетанкового заводу звільнився

10-03-2017, 13:48
Переглядів 1141
Директор Житомирського бронетанкового заводу звільнився
Редакції газети "Сільське життя" стало відомо, що на Житомирському бронетанковому заводі, що розташований у селищі Новогуйвинському, знову відбудеться зміна керівника.
ї
Як відомо, у липні 2015 року Житомирський бронетанковий завод очолив Олексій Бабіч. Перед ним керівником заводу до лютого 2015 року був Сергій Бутенко, після відставки якого директором було призначено Михайла Мосіна, який, за матеріалами "Слідства.Інфо", у 2011 році очолив КП "Херсонелектротранс" та, нібито, провів оборудки з ремонтом електротранспорту. Після цього Мосін цілий рік не мав права обіймати керівні посади.

31 січня наказом генерального директора Державного концерну "Укроборонпром" на посаду директора Державного підприємства "Житомирський бронетанковий завод" було призначено Якова Михайловича Мормило, який до того очолював Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О. Морозова.
Директор Житомирського бронетанкового заводу звільнився

Та Я.Мормило очолював бронетановий завод недовго - вже за два тижні він написав заяву на звільнення і залишив Новогуйвинське. Зараз виконує обов'язки директора ЖБТЗ Михайло Мосін, який на посаді заступника директора працює з 2015 року. Кого буде призначено керівником новогуйвинських танкістів ми дізнаємося вже згодом.

х х х х х х х

Після двох років тяжкої експлуатації в умовах війні до Житомирського бронетанкового заводу надішли бронетранспортери БТР-3 різних модифікацій. Після участі в бойових діях в зоні АТО бронетехніка відновлена для подальшого її використання на фронті. Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому.
"За запитом від Міністерства оборони України завод направив виїзну ремонтну бригаду безпосередньо до зони бойових дій для оперативного відновлення техніки. За результатами огляду бронетранспортерів, фахівці дійшли висновку, що відновлення у польових умовах неможливе - нині техніка перебуває в цехах заводу та буде відновлюватись аби повернутись в зону АТО. В акті попереднього огляду також вказано, що тріщин в корпусах і зварних з'єднань не виявлено, тому її відновлення не потребує багато часу", - йдеться у повідомленні.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...