» » Депутат Розенблат «поклав око» на Житомирську райлікарню


Депутат Розенблат «поклав око» на Житомирську райлікарню

5-03-2017, 20:47
Переглядів 1901
Депутат Розенблат   «поклав око» на Житомирську райлікарню
Облаштувати сучасний онкологічний центр у приміщенні Житомирської районної лікарні у селі Станишівка замість того, щоб будувати нове приміщення, - такої позиції дотримується народний депутат від Блоку Порошенка Борислав Соломонович Розенблат.

Ось що дослівно сказав він на прес-конференції 27 лютого:

"Я обіцяв направити туди 5 млн. грн., але питання, коли ти дійсно розумієш, що ці 5 млн. грн. просто підуть у безодню. Я не можу дозволити собі так розпоряджатися державними коштами. Тому зараз я чекаю призначення нового керівника обласного управління охорони здоров'я і у мене буде велика пропозиція: я вважаю, що у Житомирському районі є багато лікарень, які сьогодні фактично є дубляжем тих лікарень, які є. Я хочу, щоб була у нас наповнюваність і обласної лікарні, і міських ЦМЛ №1, ЦМЛ №2. Яку функцію виконує районна лікарня, яка знаходиться біля міста Житомира, я не знаю? Я б хотів, щоб ми її будівлю використовували як онкодиспансер. Вона знаходиться біля Житомира, вона вже побудована. І якщо ми зробимо оптимізацію, то нам нічого не потрібно будувати. Краще ми ці кошти, які планували витратити на реконструкцію, на будівництво, направили на обладнання і таким чином зробили б насправді гарну лікарню", - сказав Б. Розенблат.


Від редакції газети "Сільське життя". Пану депутату-порошенківцю хочеться сказати наступне.

По-перше, народному депутату спочатку варто навести лад на території власного виборчого округу, щоб лізти в інший. Бо "розеблатівський" Житомир - це жах, особливо - дороги. Таке враження, що Розенблат літає на вертольоті і цього не бачить. А якщо вже вліз у Житомирський район, то послухай спочатку думку керівництва і громадськості. А ми всі - проти знищення нашої райлікарні і якщо треба, то відстоїмо її вилами.

По-друге, якщо ви, пан депутат, "не знаєте, яку функцію виконує наша райлікарня", то спочатку дізнайтеся, а потім базікайте. А вона виконує важливу "функцію" - лікує сільський люд, і лікує добре. Ви ще не чули про таку "функцію" лікарень?

По-третє, ви так пафосно розпоряджаєтеся п'ятьма мільйонами гривень, ніби викладаєте їх з власної кишені (хоча могли б й поділитися). Не забувайте, що це кошти з державного бюджету, це - наші, народні, гроші. І перед тим, як щось говорити перед "підкормленими" журналістами, потрібно порадитися з народом - хочеться сподіватися, пане бізнесмене, що ви розумієте, про кого йдеться мова.

По-четверте, ми не сумніваємося, що ви вже домовилися з Гундичем про призначення "кишенькового" начальника управління охорони здоров'я ОДА, але не сподівайтеся, що ми в районі станемо на "задні лапки" і будемо безмовно виконувати всі вказівки новоявленого медичного "месії" обласного масштабу. У нас є своє думка.

Отож, Центральна районна лікарня Житомирського району, це спільне надбання громади району, наших батьків і дідів, і ми не дозволимо нардепам-бізнесменам з наскоку вирішувати її долю. Під виглядом якої б "реформи" її не намагалися знищити! Ми вже бачимо сумний досвід вашої "оптимізації" в освіті та культурі. Врахуйте це, щоб не спровокувати конфлікт з неприємними наслідками для Вас, пане депутате, вашої "дутої" фракції у ВРУ, та вашого господаря - безнесмена №1 України (того, що має шоколадний бізнес у російському місті Ліпецьк, платить там справно податки, при цьому, як не дивно, його ніхто не називає "сепаратистом", і виводить свої награбовані статки до оффшорів, щоб не сплачувати податки в державі, де він є "гарантом").

Пане Розенблат, ми готові продовжити розмову на дану тему - якщо раптом виникне таке бажання. І радимо вам читати лише "Сільське життя", тоді хоча б дізнаєтеся, чим живе українське село, яке ви, бізнесмени, так цілеспрямовано знищуєте під виглядом так званої "децентралізації".

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...