» » Зарічанці знову проголосували проти приєднання до Станишівки. Чи почує їх хоч цього разу влада?


Зарічанці знову проголосували проти приєднання до Станишівки. Чи почує їх хоч цього разу влада?

2-01-2017, 18:14
Переглядів 1604
Зарічанці знову проголосували проти приєднання до Станишівки. Чи почує їх хоч цього разу влада?
2 січня відбулися чергові збори громади села Зарічани Житомирського району, на яких обговорювалося питання приєднання до Станишівської «резервації».

В ході бурхивого обговореня зарічанці одностайно виступали проти знищення Зарічанської сільради шляхом створення Станишівської ОТГ. Вони доводили, що все це зроблено всупереч їхній волі та з порушенням існуючого законодавства.

Головуючий на засіданні О.Журило, виконуючи рішення минулих зборів, розповів про те, що вже подав позовну заяву до Адміністративного суду для скасування «рішення» 9-х депутатів сільради про входження до Станишівської «резервації».

Також учасники зборів одноголосно проголосували проти приєднання до Станишівської ОТГ.

Вирішено від імені Зарічанської громади звернутися до Житомирської обласної ради з інформацією про ситуацію в селі та з вимогою звернутися до Верховної Ради з ініціативою про негайне прийняття закону, який би надавав громадам механізм виходу з ОТГ. Цього, до речі вимагає від наших «реформаторів» і Єврокомісія.

То ж жителі села Зарічани налаштовані рішуче. Важливим аспектом у цій ситуації є те, що присутні на зборах громади й депутати, які нещодавно були обраними до ради Станишівської ОТГ, також проголосували проти приєднання до незаконно створеної «резервації» з центром у Станишівці.
Також варто зазначити, що нещодавно обраний її голова Ю.Матвійчук на збори не прийшов.

Як відомо, 30 грудня відбулося перше засідання ради Станишівської ОТГ, на якому було затверджено склад виконкому «резервації» у складі 23-х чоловік. Зараз йде боротьба за портфелі новостворюваної армади чиновників, які мають організовано добити села, які влада шахрайством загнала до цього утворення.

Цікаво, чи почують зарічанців хоч цього разу мерзотники при обласній владі?

Чи, поки селяни не прийдуть до її будівлі з вилами, пройдисвіти робитимуть вигляд, що нічого не бачать?
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...