» » Зарічанці схаменулися: виступають проти входження до Станишівської «резервації»


Зарічанці схаменулися: виступають проти входження до Станишівської «резервації»

25-12-2016, 19:03
Переглядів 1697
Зарічанці схаменулися: виступають проти входження до Станишівської «резервації»
25 грудня відбулися збори мешканців села Зарічани, які виступають проти знищення Зарічанської сільради, що сталося внаслідок приєднання цього села до Станишівської «резервації».

Все це відбулося через зраду частини депутатів Зарічанської сільради інтересів своєї громади. Вони на сесії 14 липня 2016 року проголосували за створення Станишівської ОТГ і знищення своєї сільради. Учасники зібрання були вкрай обуриними даним рішенням, оскільки влітку проходило кілька зборів громадян за місцем проживання, в ході яких зарічанці одностайно виступали проти будь-яких об’єднань-приєднань.

Так, згадувалося зібрання, у ході якого 240 присутніх селян одноголосно виступили проти «добровільного» об’єднання з іншими сільрадами, що зафіксовано протоколом зборів. Також на іншому зібранні 63 зарічанці також виступили проти знищення сільради. Тоді була створена ініціативна група по недопущенню приєднання Зарічан да новостворюваної ОТГ.

На зборах 25 грудня також було створено ініціативну групу, якій доручено подати позов до адміністративного суду про скасування рішення Зарічанської сільради від 14.07.2016 р. за № 202.

Вирішено також провести повторне зібрання жителів села 2 січня об 12.00.
Зарічанці схаменулися: виступають проти входження до Станишівської «резервації»

Нинішній сільський голова В.Ткачук, повноваження якого припиняються 31 грудня, на зустріч з людьми не прийшов. Кажуть, що у нього зараз інші турботи – у поліції відкрито кримінальне провадження щодо нібито фальсифікацій ним документів (за словами депутатів сільради) під час визначення переможця конкурсу на будівництво дитсадка.

На зборах не було й Ю.Матвійчука, якого нещодавно обрано головою Станишівської «резервації».

Варто зазначити, що в результаті конфлікту між Зарічанським сільським головою В.Ткачуком та депутатами сільради, в тому числі й у питанні приєднання до Станишівки, з сільського бюджету (найбільшого у Житомирському районі) не було використано понад 9 млн. гривень, які автоматично перейдуть до новоствореної Станишівської ради. Такий «подарунок» зарічанців для «резервації» є рекордним для всієї України. Оскільки інші сільради перед «добровільним» об’єднанням намагаються якомога повніше використати кошти бюджету сільради, що знищується.

Про невдоволення їхнім "добровільним" приєднанням до Тетерівської "резервації" заявляють й мешканці села Корчак, які також планують свої подальші дії. А на нещодавній сесії облради виступили проти їх приєднання до "резервації" жителі села Іванківці Бердичівського району.

Про події нинішнього року на території Зарічанської сільради можна прочитати

Як шахраї знищили шість сільрад та створили "резервацію"

Свавілля зарічанських депутатів

Чи зупинить хтось у цій державі житомирських шахраїв?

Станишівська «резервація»: вибори наближаються, фальсифікації почалися

Станишівська "резервація": городять невідомо що…
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...