Василь СТАХ: Ми не лише підтримали кандидата, а й спільну стратегію розвитку об'єднаної громади. » Сільське життя


» » Василь СТАХ: Ми не лише підтримали кандидата, а й спільну стратегію розвитку об'єднаної громади.


Василь СТАХ: Ми не лише підтримали кандидата, а й спільну стратегію розвитку об'єднаної громади.

11-12-2016, 19:36
Переглядів 881
Василь СТАХ: Ми не лише підтримали кандидата, а й спільну стратегію розвитку об'єднаної громади.
Про участь у перших виборах сільського голови Станишівської об'єднаної територіальної громади Житомирської районної організації Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії "За добробут та соціальний захист народу", фракції цієї політичної сили в Житомирській районній раді наш кореспондент поспілкувався з магістром державного управління, державним службовцем 1998-2008 років, депутатом Житомирської обласної ради VI та депутатом Житомирської районної ради VII скликань Василем Стахом.

- Василю Миколайовичу, чому ви з колегами вирішили підтримати на голову Станишівської сільської ради Сергія Уницького, представника партії ВО "Свобода"?

- Усе - набагато складніше. Ще задовго до початку цієї виборчої кампанії було зрозуміло, що жодна політична сила одноособово виграти ці вибори не зможе, а отже і реалізувати своє бачення розвитку нової територіально-адміністративної одиниці Житомирського району. Тому, коли до нас почали надходити пропозиції від потенційних реальних претендентів на цю посаду про підтримку саме їх кандидатур на кшталт: "я вас поважаю" чи "я вам пропоную посади...", - ми колективним рішенням відхиляли такі ініціативи. Адже, для нашої команди будь-яка похвала, публічна посада, - не самоціль, а, найперше, відповідальність. Що, зрештою, ми вже це не раз підтверджували.

Приємною несподіванкою для нас виявилося звернення представників ВО "Свободи" про спільне вироблення стратегії розвитку Станишівської об'єднаної громади, програми дій та формування команди щодо її реалізації. Особливо за умови, що її представника на голову Житомирської районної ради свого часу ми не підтримали. Хоч це, хочу зауважити, на щастя, жодним чином не відбилося на умовах нашої депутатської діяльності. Та й результати роботи районної ради - подобається це комусь, чи ні - заслуговують позитивної оцінки.

Зважаючи на усе вище сказане, ми зважилися на такий крок. За наслідками спільно проведеної роботи було напрацьовано план дій, який в концентрованому вигляді уже презентований громадськості, та визначено узгодженого кандидата на посаду Станишівського сільського голови - Сергія Уницького.

- Представники команди чорнобильців будуть серед керівництва нової Станишівської сільської ради?

- Це залежатиме від результатів виборів сільського голови та складу депутатського корпусу. Звичайно, як співрозробники програми кандидата на посаду сільського голови Сергія Уницького, ми зацікавлені в його перемозі і готові підставити йому плече в практичній реалізації наших спільних теоретичних напрацювань. Більше того, ми та інші шановані в районі люди зобов'язалися так поступити. Гадаю, ні в кого не має сумнівів, що кожен із чотирьох депутатів нашої фракції тільки підсилить роботу виконавчого органу Станишівської сільської ради.

- Ви можете назвати конкретні прізвища такої команди?

- Звичайно можу. Але чисто з етичних міркувань це вже найближчим часом зробить Сергій Олександрович. І такий вчинок - черговий переконливий аргумент для виборців віддати свій голос тільки за нього. Адже інші кандидати не лише не здатні запропонувати щось подібне, а й ретельно приховують навіть свою політичну приналежність до політичних сил. Зокрема, провладних.

- Яких саме?

- А ви загляньте у список членів виборчих комісій. Невже дійсно гадаєте, що партії Блок Петра Порошенка "Солідарність", "Народний фронт" та інші взяли участь у формуванні виборчих комісій тільки для того, щоб ці вибори відбулися?... Змушений вас розчарувати - ні! Вони ховають своїх претендентів на представницький мандат за вивіскою "самовисування". Що уже є тривожним дзвіночком для дієздатних громадян України.

Зрештою, хто та інтереси якої політичної сили представляє, не важко відстежити за висловлюваннями як представників партій, так і за їх діями на користь того чи іншого кандидата на посаду сільського голови. І політичну приналежність кандидатів у депутати слід визначати за такою ж аналогією: агітує за прихованого представника від якоїсь із партій влади - сам її представляє.

Я ж, користуючись нагодою, хочу повідомити виборців, що наші представники теж претендують на депутатські мандати. Наприклад, Богдан Климчук у селі Лука (округ №20), помічник-консультант народного депутата України Віктора Развадовського Олександр Українець у селі Ліщин (округ №24)...
Я ж, користуючись нагодою, хочу поінформувати виборців, що наші представники теж претендують на депутатські мандати. Наприклад, Богдан Климчук у селі Лука (округ №20), помічники-консультанти народного депутата України Віктора Развадовського Олександр Українець у Ліщині (округ №24) та Володимир Яцкевич у Зарічанах (округ №9), він же головний редактор газети "Эхо"...

- Що ж, дякую за відверті та вичерпні відповіді. Бажаю успіхів в усіх добрих задумах!

- І вам спасибі на доброму слові. Можете не сумніватися: саме так і буде.

Розмову записала
Марина ПРАВДЕНКО
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...