» » У Новогуйвинському випустили бойового "Мисливця"


У Новогуйвинському випустили бойового "Мисливця"

9-12-2016, 14:50
Переглядів 662
У Новогуйвинському випустили бойового "Мисливця"
Укроборонпром показав фото випробувань модернізованого БМП-1УМД “Мисливець” (фото з сайту Житомирського БТЗ). “Мисливець” обладнаний німецьким двигуном, сучасним бойовим модулем із гарматно-ракетним озброєнням та комплексом зниження помітності.

ДП “Житомирський бронетанковий завод”, який входить до складу ДК “Укроборонпром”, показав можливості передової цифрової системи управління вогнем, яка встановлена на модернізованій версії БМП-1УМД, яка отримала назву “Мисливець”. Про це інформує прес-центр Укроборонпрому.

«Ця система здатна у автоматичному режимі розпізнавати та відслідковувати цілі та є одним із елементів створення роботизованих бойових модулів.

Завдяки ній БМП-1УМД “Мисливець” може використовуватися не тільки як засіб транспортування та вогневої підтримки підрозділів, а й як автономна бойова одинця із дистанційним керуванням. Окрім того, “Мисливець” оснащений німецьким двигуном, сучасним бойовим модулем із гарматно-ракетним озброєнням та комплексом зниження помітності», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що БМП-1УМД “Мисливець”, попри крижаний дощ, провів стрільби на військовому полігоні у Київській області. За діями української бронетехніки спостерігав керівний склад Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства оборони України та Збройних Сил України.

“Використання роботизованих бойових модулів дає багато переваг. Наприклад, завдяки ним значно скорочуються час відкриття вогню, бо система може самостійно розпізнати ціль та вести її на прицілі, очікуючи команди на постріл. Завдяки дистанційному керуванню, оператор може знаходитися у глибині позицій, поки бойовий модуль у цілодобовому режимі мониторіть рубіж оборони”, – прокоментував переваги розробленої системи Олексій Бабіч, директор ДП “Житомирський бронетанковий завод”, який входить до складу ДК “Укроборонпром”.

Слід зазначити, що у цей же дань свої бойові можливості показав і безпілотний тактичний багатоцільовий транспортний засіб “Фантом”від ДП “Спецтехноекспорт”, який входить до складу ДК “Укроборонпром”.

Нагадаємо, що перша публічна прем‘єра БМП-1УМД “Мисливець” відбулася під час міжнародної виставки “Зброя та Безпека”, яка пройшла у жовтні цього року у Києві.

Раніше Укроборонпром показав відео виконання військово-транспортним літаком Ан-32 фігури вищого пілотажу "бочка".

Тиждень.ua
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...