» » Що побачив керівник району у Березівці


Що побачив керівник району у Березівці

28-11-2016, 05:44
Переглядів 1220
Що побачив керівник району у Березівці
23 листопада голова райдержадміністрації Сергій Микитюк разом із заступником Миколою Козарчуком та начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Антоніною Черняк побував з робочим візитом у населених пунктах Березівської сільської ради, де відвідав заклади соціальної сфери. Супроводжував керівництво сільський голова Сергій Чернуха.

Головною метою об’їзду стала необхідність ознайомлення зі станом соціальної інфраструктури на території сільської ради та з’ясування ключових проблемних моментів задля пошуку оптимальних шляхів їх вирішення.

Зокрема С.Микитюк ознайомився зі станом справ у клубних установах Дубовця, Черемошного та колишнього військового містечка. Також голова райдержадміністрації побував у ФАП с. Березівка та фельдшерському пункті с. Дубовець.

Побував С.Микитюк і в Березівській ЗОШ І-ІІІ ст., Черемошнянській ЗОШ І-ІІ ст., початковій школі у Дубовці та нещодавно реконструйованому дитячому садочку, що працює на території містечка. Найбільше занепокоєння викликав стан справ у Черемошнянській школі де існує нагальна потреба у ремонті даху та у встановленні нових котлів для опалення закладу.

Що ж до Березівської школи, то тут розглядається можливість створення у майбутньому опорної школи. Однак передуватиме такому рішенню докорінне осучаснення приміщення навчального закладу.

Проблемним залишається й питання роботи сільських бібліотек, де через низькі ліміти на постачання електроенергії не витримується температурний режим. Це питання знаходиться на контролі голови райдержадміністрації, адже за його словами наші бібліотекарі заслуговують на нормальні умови праці, а відвідувачі – на належний рівень обслуговування.

Також голова райдержадміністрації перевірив стан соціального житла, придбання якого планується здійснити до кінця року у с. Дубовець за рахунок коштів обласного та районного бюджетів.

zhytomyr-rda.gov.ua
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...