» » Які "хармани плете" доцент університету на телебаченні


Які "хармани плете" доцент університету на телебаченні

21-11-2016, 12:29
Переглядів 1592
Які "хармани плете" доцент університету на телебаченні
Нещодавно на ел.пошту редакції газети «Сільське життя» один з читачів надіслав посилання в ютубі з реакцією відомого блогера Анатолія Шарія на випуск програми «Територія успіху» Житомирського обласного телебачення з ведучим В.Бойком (давнім компартійним функціонером) та «доцентом» (не плутайте – це не кличка з фільму «Джентельмени вдачі»), поки що завідувачем кафедри журналістики Житомирського державного університету імені І.Франка Близнюком.

Ми раніше не бачили цього відео, бо просто не дивимося як обласне телебачення з року в рік «ллє патоку» про будь-яку владу, але зараз добряче посміялися і над «передачею», і над Бойком, якому вже віку восьмий десяток, і, звичайно, над «перлами» з вуст відомого «доцента»-стукача. Приємно здивувало й те, що у світі над висловлюваннями Близнюка про «патріотизм» та «об’єктивність» журналістики посміялося вже 450 тисяч глядачів – і ще «не вечір»…

Відразу скажемо, що регіт декому просто не дає можливості додивитися відеоматеріал до кінця, тому ми зацитували декілька висловів доцента з житомирського університета, який носить ім’я гордого Каменяра, про його бачення сучасної української журналістики і надаємо можливість ознайомитися з ними.Цитата №1 «доцента» Блазнюка (студенти, записуйте, бо це контрольні запитання доцента на заліках та іспитах):

«З позиції «патріотизму» потрібно щось СВІДОМО НЕДОГОВОРЮВАТИ (?!)».


А редакція газети «Сільське життя» і журналіст Валерій Івановський при всіх режимах часів «незалежності» завжди СВІДОМО ГОВОРЯТЬ ПРАВДУ, показують дійсність та владу, якими вони є. Тому що вважаємо це справжнім патріотизмом та активною громадянською позицією, чого так бракує українській журналістиці, яка «лягла» під ідеогологію поставленої олігархами влади, яка грабує наш народ та краде надії на краще майбутнє.

Користуючись нагодою, варто сказати, що Валерій Івановський перестав друкуватися у своєму блозі на сайті Житомир.інфо лише через те, керівництво сайту заблокувало йому доступ до блогу, тому що, як виявилося, його правдиві висловлювання не співпадають з «редакційною політикою».

То ж, хто бажає долучитися до слова правди від Валерія Івановського, можете передплатити газету «Сільське життя», або відвідувати сайт silske.org

Дивно лише те, що коли В.Івановський називав владу «шоколадниками» та «мерзотниками», коли виступав проти бандеризації України, це не порушувало «редакційної політики», а коли почав розповідати про діяльність місцевих «толмудників» (бізнесменів при владі), то доступ до блогу було перекрито.

Кажуть, що до цього причетний особисто «народний депутат» Циферблат. Все це сталося - на радість тому ж Блазнюку, Голопупій Кукурузі, Деградовському та іншим «національно свідомим» діячам – викормишам американських фондів, які вже підшуковують варіанти пристосування під нову владу, що прийде вже незабаром.

Цитата №2 «доцента» Блазнюка:

«Свідомо зменшувати якісь факти, а якісь збільшувати».

Простіше кажучи, за словами доцента Блазнюка, журналіст має брехати, вводити в оману своїх читачів чи глядачів, сіяти розбрат серед людей, щоб прогнилий режим мав можливість якомога довше обкрадати народ.

Редакція газети «Сільське життя» з цим абсолютно не згодна. Вважаємо, що після таких публічних заяв пана Близнюка потрібно гнати з посади завідувача кафедри журналістики в три шиї.

Цитата №3 «доцента» Блазнюка:

«Журналіст залишається «бійцем ідеологічного фронту».

Ну це вже бальзам на душу ведучому 73-річному Віктору Бойку, який у радянські часи промовляв цю фразу сотні разів, але в трошки іншому заченні - соціалістичному. Бо ж, як повідомляє сайт Житомирської регіональної дирекції НТКУ (не дивуйтеся – це те ж облтелебачення, яке вчергове, мов хамелеон, змінило назву, хоча по суті не змінилося) у ветерана ще радянської журналістки Віктора Бойка за плечами навчання у вищій партійній школі при ЦК КПУ (для молодих журналістів варто розшифрувати цю «абракадабру» - Центральний Комітет Компартії України), посади заст.редактора та редактора Попільнянської районної газети "Перемога" у 1971-78 роках, затим - посада 2-го секретаря Черняхівського РК КПУ (районного комітету Компартії України. Також для молоді – тоді посада секретаря, це не сидіти в приймальні та строчити на друкарській машинці – це була за значимістю друга посада у Черняхівському районі) і навіть висока посада заступника завідувача Ідеологічного відділу, Житомирського ОК (вже обласного комітету) Компартії України. І зараз, на восьмому десяткові років свого віку, невтомний В.Бойко на вчергове перефарбованому обласному телебаченні веде передачу «Територія успіху» (?!!) і прославляє нинішню владу, як і всі попередні, починаючи з радянської. І запрошує на передачі таких само «доцентів»-пристосуванців.

Він же добре знає, як журналісту «добре працювалося» з «ідеологічним ярмом» на шиї та ще й у «наморднику» та на «поводку».

Цитата №4 «доцента» Блазнюка:

«Журналіст має відходити від норм сучасної журналістики, а бути патріотом».

Це що, «патріотизм» по-близнюківські не визнає норм сучасної журналістики? Ідіотизм повний. Пристосуванець під всі влади Блазнюк закликає мовчати про братовбивчу війну, про тарифний геноцид народу, про корупцію, що проїла нашу державу, про повний провал зовнішньої політики, а вдіти шаровари і співати «ще не вмерла Україна (и)»? Пане Блазнюк, поясніть, чому журналісти мають відходити від норм сучасної журналістики, і що таке у вашій хворобливій уяві «патріотизм»?

Цитата №5 «доцента» Блазнюка:

«Одна з місцевих газет, що прославилася «антидержавницькою, антинаціональною» позицією, називає війну на Сході - громадянською війною…»

Редакція газети «Сільське життя» навіть знає, яку газету пан Блазнюк мав на увазі. Як і Голопупа Кукуруза, і Деградовський, і інші прихильники вчення терориста Бандери. Шкода, що такому ж «стукачу» Блазнюку не вистачило сміливості назвати ту «антидержавну» газету, бо реакція була б відповідною.

Цитата №6 «доцента» Блазнюка:

«Наші журналісти звернулися в СБУ, гадаємо, що цю «газетьонку» скоро закриють».

У доцента ще й склероз. Він забуває, що ту «газетьонку» два роки, використовуючи увесь державний апарат примусу, намагалися «прикрити» «помаранчеві» авантюристи, чотири роки – регіонали, і от вже третій рік – бандерівські виродки.

Хто готовий поспорити з нашою редакцією на пляшку пива, що «Сільське життя» переживе й цю «гидотну владу», й Близнюка на посаді завідувача кафедри журналістики?

Цитата №7 «доцента» Блазнюка:

«Журналіст-патріот у час «війни» має ПО-ІНШОМУ підходити до стандартів журналістики».

Дивись коментар до цитати №4 пана Блазнюка-«патріота».

Цитата №8 «доцента» Блазнюка:

«У Верховній Раді багато журналістів, зокрема – Шевченко».

Якщо хтось знайде у списку народних депутатів хоча б одного «журналіста Шевченка» - тому редакція безкоштовно передплатить «Сільське життя» на наступний рік, бо саме зараз йде передплата.

Це щось подібне до лексикону ще одного відомого «говоруна» - київського мера Кличка.

Як бачимо брехня Блазнюка продовжується. Бреше навіть у прямому ефірі обласного телебачення, чи то – Житомирської регіональної дирекції НТКУ.

Цікаво, а що, тепер у цій «дирекції» працюють одні директори на зразок 73-річного В.Бойка? Чи є трохи молодші «директори»?

Цитата №9 «доцента» Блазнюка:

«Журналістика – перша давня професія».

Взагалі-то всім відомо, що першою давньою професію була проституція. Якщо Блазнюк вбачає у нинішній журналістській братії купу повій, то це його право, бо він знає, кого і чому вчить.

Редакція «Сільського життя» до цієї «купи» не належить і належати не збирається. Продажність та пристосуванство – це риса таких собі «блазнюків» та їхніх вихованців.

Цитата №10 «доцента» Блазнюка:

«У журналіста не має бути іншого кольору волосся та наколок».

Шкода, що пан Блазнюк не уточнив, де у журналіста колір волосся «не має бути іншого кольору», і не сказав який він - «неінший колір». Так само й стосовно «наколок».

Тут варто пояснити сучасному «журналістському Сенеці», що «наколки» бувають у «зеків», для відзначення ієрархії у їхньому середовищі. А насправді його студентки, не прислухавшись до вимог свого «доцента» (Андрюхи-Словоблуда) все ж роблять татуювання на різних частинах свого тіла і, не приховуючи, публічно демонструють їх у нічних барах. То ж, добра половина його учнів, за поняттями свого «визначного Вчителя», вже не є журналістами і мають бути відраховані з вузу (чи як зараз кажуть – вишу).

Разом з тими, звичайно, хто має інший колір волосся. Шкода, що Блазнюк не уточнив, хто ж, за його вимогами, не можуть бути журналістами: блондини, брюнети, русяві, шатени чи сиві?

Цитата №11 «доцента» Блазнюка:

«Наші з вами випускники зараз у Росії ганблять нашу журналістику».

Тут коментар дуже короткий – який вчитель, такі й учні…

Тому, для чого старий партократ Бойко запросив цього «ідіота» на передачу – невідомо. Мабуть, маразм старця. Але посмішив півмільйона відвідувачів Інтернету добряче.

Хто хоче переконатися, що всі цитати пана Близнюка є дійсними – можуть подивитися відеоматеріал
.


dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...