» » Влада посилює тиск на незалежного журналіста Савіка Шустера


Влада посилює тиск на незалежного журналіста Савіка Шустера

12-11-2016, 12:13
Переглядів 892
Влада посилює тиск на незалежного журналіста Савіка Шустера


Печерський суд Києва на закритому засіданні виніс постанову про проведення обшуку в будинку журналіста Савіка Шустера, а також в його студії, де знімається передача «Шустер Live», повідомив генеральний директор каналу «3S.tv» Павло Єлізаров.

«Як нам щойно стало відомо з достовірних джерел, суддя Печерського суду в закритому судовому засіданні, без присутності наших адвокатів, виніс постанову про проведення обшуку за місцем проживання Савіка Шустера і на телеканалі« Савік Шустер Студія ». Вважаємо, що це відновлення тиску », - написав він у своєму Facebook.

Сам Шустер в ефірі програми в п'ятницю ввечері відзначив: «Мені в рекламній паузі сказали, що Печерський суд прийняв рішення відновити проти нас і проти мене все переслідування. Наступного тижня ми очікуємо і обшуки, і все, що хочете, буде тут ».

Нагадаємо, в квітні громадянину Канади журналісту Савіку Шустеру анулювали дозвіл на роботу в Україні, рішення було прийнято на підставі даних держслужби зайнятості про відкриту на журналіста кримінальну справу за фактом умисного ухилення від сплати податків.

У відповідь на це Шустер заявив, що не очікував обману від Порошенка, який, на його думку, не виправдав сподівань всіх українців. Також журналіст оголосив голодування з вимогою повернути йому право на роботу на Україні.

Разом з тим Порошенко зажадав від чиновників повернути журналісту можливість вести програму на ТБ. Ця заява послідувала відразу після того, як ОБСЄ зажадала від української влади не перешкоджати роботі ЗМІ в Україні і дозволити журналісту Савіку Шустеру та далі випускати свою програму на телебаченні.

Пізніше рішення про анулювання дозволу призупинили.

У липні Міжнародна федерація журналістів (IFJ) закликала українську владу припинити переслідування журналіста Савіка Шустера і його незалежного телеканалу.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...