» » Уряд піднімає ціни на хліб - геноцид народу продовжується


Уряд піднімає ціни на хліб - геноцид народу продовжується

11-11-2016, 13:26
Переглядів 966
Уряд піднімає ціни на хліб - геноцид народу продовжується
Ціни на хліб в Україні будуть переглянуті в листопаді-грудні, що призведе до його подорожчання на 15-18%, заявив президент Всеукраїнської асоціації пекарів Володимир Череда.

«На ринку хлібобулочних виробів склалася така ситуація, що формування ціни на хліб за всіма складовими, крім заробітної плати працівників галузі, прив'язане до курсу долара. В останній раз промисловці галузі переглядали ціни на хліб в Україні в січні 2015 року», - сказав експерт.

Через складну економічну ситуацію в минулому році в Україні чотири рази підвищували ціни на хлібобулочні вироби. Раніше малозабезпечених рятували так звані соціальні сорти хліба: український домашній, пшеничний київський, батон звичайний. Ціни на них регулювалися державою.

Але 22 вересня Кабінет Міністрів Гройсмана-Порошенка затвердив пілотний проект скасування державного регулювання цін на продукти харчування, який стартував 1 жовтня і закінчиться 1 січня 2017 року. Під скасування обмежень максимальних цін потрапили соціально значущі продукти харчування: борошно, хліб, макарони, цукор, м'ясо, варена ковбаса, молочні продукти, вершкове масло і соняшникова олія, а також курячі яйця. Державне регулювання цін на продукти харчування було введено постановою кабінету міністрів від 25 грудня 1996 року.

Як відомо, Україна переживає важку економічну і політичну кризу, фактично країна перебуває на межі дефолту. У нас зафіксовано рекордне зниження рівня задоволеності життям, в 2015 році він впав до чотирьох пунктів за 10-бальною шкалою. При цьому число тих, хто вважає себе бідним, за рік досягла 79%.

Зростає безробіття, національна валюта подешевшала більш ніж в три рази, ніж була при Януковичу. В результаті, за даними Мінфіну України, в січні 2015 року середня зарплата в країні склала 3 тис. 455 гривень, або близько 160 доларів. Це один з найнижчих показників в Європі.

Інфляція за 2015 рік зросла до 43,3%. За даними Державного комітету статистики, населення України за 2014 рік скоротилося на 164 тис. чоловік. Журнал The Economist назвав Україну гіршою економікою світу. Такий висновок був зроблений після порівняння країн за динамікою ВВП.

Підняттям цін на хліб антинародний режим Порошенка продовжує геноцид нашого народу, який … лише спостерігає і нічого не робить для свого захисту. Це ще одне, чим Україна дивує увесь світ…
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...