» » Садківські реалії


Садківські реалії

23-09-2014, 16:28
Переглядів 1582
Нещодавно головний редактор газети «Сільське життя» Валерій Івановський та депутат облради Василь Стах відвідали Садківську сільраду. Сільський голова В.Рожко розповів про діяльність місцевої влади. Найважливіше - завершується процес налагодження водопостачання жителів сільради, потроху продовжується реконструкція дитячого садка, відводиться земля під сільський стадіон, зроблено ремонт у місцевій школі. А ще сільський голова мріє добудувати православний храм, стіни якого вже споруджено в центрі Садок...
Головний редактор газети "Сільське життя", голова ЖГО "Влада-народу!" Валерій Івановський та Садківський голова Віталій Рожко обговорюють стан справ у місцевій громаді.
Зустріч з працівниками сільради.
Біля дитсадка, що реконструюється.
У місцевих школярів - урок фізкультури. Розмова про сільську культуру на східцях Садкіського клубу. Сільський голова В.Рожко на фоні стін православного храму, який ще потрібно звести. З директором місцевої школи Юлією Стужук. У цьому класі парти придбано за кошти спонсорів. Годують школярів у Садках вчасно. Центральна вулиця Садок.
Село Вигода також відноситься до Садківської сільради. dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...