» » Польща з Європою дружить, а про своє не забуває


Польща з Європою дружить, а про своє не забуває

4-11-2016, 21:40
Переглядів 604
Польща з Європою дружить,  а про своє не забуває
Польща не буде вносити зміни до законодавства згідно з рекомендаціями Єврокомісії. Про це заявила прем'єр-міністр Польщі Беата Шидло, повідомляє видання Euobserver.

Днями сплив тримісячний термін, який Єврокомісія дала Польщі на вирішення "системних загроз" верховенству права в країні.

"Ми не будемо вносити будь-які зміни в правову систему Польщі, які несумісні з інтересами польської держави і її громадян, і які не спираються на вагомі підстави" - заявила Шидло.

За її словами, офіційну відповідь буде направлено в Брюссель. На думку прем'єра Польщі, рекомендації Єврокомісії "політично мотивовані".

Варто нагадати, що Європейська комісія в липні зайнялася законом про функціонування Конституційного Суду у Польщі, яку Сейм разом з поправками сенату прийняв 22 липня.

ЄК випустила для Польщі рекомендації, відтак польський уряд мав 3 місяці на їх впровадження.

Європейська комісія закликала польську владу до прийняття відповідних заходів для вирішення ситуації з загрозами для верховенства права.

Як бачимо, польське керівництво має власну гідність - на відміну від порошенкових рабів, для яких головним є не захист інтересів народу і своєї держави, а безумовне виконання команд господарів з Європи та з-за океану. Тут варто зазначити, що й сам народ, мовчить навіть тоді, коли його стадом «ведуть на убой». Не марно ж європейці відзначають, що українці мають душу галерного раба, а пихатість - польської шляхти.

До речі, днями наші народні обранці на чолі з шепелявим спікером обговорювали реформу Верховної Ради з «колегами» не у Києві чи Кіровограді, а у ... Франції. Саме там вони отримали вказівку, яким має бути потрібен український парламент.

Можна цілком ймовірно спрогнозувати, що й дана «реформа» Верховної Ради накриється «мідним тазом». Бо ще жодна реформа в Україні, жодний закон, що прийняті «з врахуванням світового досвіду», «європейських норм», «вимог Єврокомісії, Європарламенту, ПАРЄ» чи «висновків Венеціанської комісії» не пішли на користь нашому народу і державі, а навпаки - лише посилюють суспільно-політичну та соціально-економічну кризу, що веде до остаточного розвалу України.

Як бачимо, уряд Польщі, як і інших країн, має власну позицію у принципових питаннях, а поляки є активним народом, що рішуче відстоює свої інтереси. Тому то й живуть вони значно краще за нас, галерних рабів у душі, допускаючих за кіло гречки до влади мерзотників та пройдисвітів...
Ось і на виборах, що відбулися днями у Молдавії та Грузії проамериканські запроданці, що називається «програли в суху». Не марно ж говориться, що вічно дурити народ не вдасться. Через це режим Порошенка так боїться йти на вибори.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...