» » Які реформи потрібні селу?


Які реформи потрібні селу?

11-09-2014, 06:45
Переглядів 2214
Нещодавно в Києві пройшли позачергові Збори сільських та селищних голів та депутатів місцевих рад, у яких взяла участь й делегація від Житомирського району. Про основні вимоги очільників місцевих громад у процесі реформи місцевого самоврядування редакції газети «Сільське життя» розповів голова відповідної асоціації Житомирської області, Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський.
ВИМОГИ позачергових Зборів сільських та селищних голів та депутатів відповідних рад:
- адміністративно-територіальна реформа має відбуватись за участі Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад. Пропонуємо досконало вивчити кожен район та врахувати пропозиції сільських та селищних рад щодо можливого об'єднання. - не проводити жодних новацій бюджетних відносин без погодження з Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад. - зміни до Бюджетного Кодексу, в частині децентралізації фінансів, на користь ОМС базового рівня, а саме: ПДФО на рівні не менше 50% (спрямовується до бюджету сіл та селищ); зміна ФСП, введення ЄСП (єдиного с/г податку, об'єднує три платежі в один), легалізація ринку землі, виведення фонду оплати праці з тіні, формування належної ресурсної бази місцевих бюджетів. - підтримати та невідкладно прийняти проект Закону щодо посилення ролі територіальних громад в управлінні земельними ресурсами (від 17.02.2014р.; №4150). Передача державних земель у власність територіальних громад (крок №2 щодо подолання корупції у земельних відносинах).
У зв'язку з проведенням третьої хвилі мобілізації, врахувати наступні вимоги Асоціації:
-використати в бойових загонах АТО військових, які брали участь у миротворчих операціях 00Н та мають відповідний досвід ведення бою, організації захисту тощо; -провести ґрунтовні навчання осіб, призваних у період третьої хвилі мобілізації та застосувати їхні підрозділи для охорони південно-західного кордону; -забезпечити призваних військових якісними засобами захисту та необхідним військовим спорядженням у повному обсязі безпосередньо у військових частинах, де проводяться навчання і підготовка до бойових дій; -запровадити зрозумілі і справедливі механізми ротації військовослужбовців у зоні АТО; -забезпечити висвітлення мобілізаційного процесу через центральні засоби масової інформації, теле- та радіоефіри в доступному для населення вигляді; -за рішенням депутатського корпусу кошти капітальних вкладень сільських рад направляти на утримання армії. Ми, представники ОМС базового рівня, залишаємо за собою право при невиконанні даних вимог захищати свої інтереси в способи, передбачені чинною Конституцією та законодавством України. Тільки разом зможемо відстояти село! dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...