» » Передплата на "Сільське життя" йде повним ходом


Передплата на "Сільське життя" йде повним ходом

31-05-2016, 19:45
Переглядів 580
Продовжується передплата на газету «Сільське життя». Отримувати дійсно народне видання, мати доступ до слова правди, можна оформивши передплату на друге півріччя 2016 року за такою вартістю: 1 місяць - 12 грн. 00 коп.; 3 місяці - 36 грн. 00 коп.; 6 місяців - 72 грн.00 коп. Наш індекс - 61333.
Як і для багатьох освітян, «Сільське життя» є «настольною» газетою для працівників Сінгурівської школи. На знімку: шкільний бібліотекар В.Зима (ліворуч) та педагог-організатор Г.Алейнікова.
Багато позитивних змін відбулося у славному селі Сінгури та інших населених пунктах цієї сільради під час головування Юрія Прокопця. Нещодавно тут відкрито Центр реєстрації, відремонтовано аптеку, де вселяється новий орендар, відкривається відділення «Нової пошти» тощо. Не забуває очільник сільради й вчасно на належному рівні організовувати передплату на газету «Сільське життя» - захисницю інтересів сільських громад.
Продовжуючи давні традиції своїх попередників, працівники Сінгурівського відділення поштового зв'язку з великою відповідальністю відносяться до організації передплати на «районку» - газету «Сільське життя». Тут у районі найвищий рівень її передплати, за що редакція щиро вдячна сінгурівським поштарям. Варто зазначити й те, що за підсумками конкурсу, проведеного редакцією «Сільського життя», ВПЗ у Сінгурах визнано найкращим у районі за 2015 рік. На знімку (зліва направо): листоноша з 32-річним стажем Л.Всемогучева, листоноша О.Рябчук, начальник ВПЗ М.Семеніхіна, листоноша Т. Кичук. dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...