Сільске життя > Друк > Провокацію у Калинівці організував Журавель
Сільске життя > Блог Валерія Івановського, Новини > Провокацію у Калинівці організував Журавель

Провокацію у Калинівці організував Журавель


15-03-2019, 07:39. Автор: ivanovskiy2013
Провокацію у Калинівці організував Журавель
Офіційне повідомлення:

9 березня 2019 року, у храмі на честь Покрови Пресвятої Богородиці у селі Калинівка чисельні і постійні прихожани, а також духовенство зібрались на молитовне стояння.

Цього дня за ініціативи сільської ради були проведені збори села по нібито звітуванню за рік, але вкінці зборів було піднято питання про місцевий храм Української Православної Церкви.

Попри прохання ініціативної групи людей заінтересованих у переході храму до ПЦУ настоятель парафії ієрей Олександр Хрустюк відмовився від участі у можливому голосуванні та долучився до молитви разом із прихожанами у храмі.

У часі молитви прихожани одноголосно висловили підтримку канонічній Українській Православній Церкві на чолі із Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм.

Прес-служба Житомирської єпархіїВодночас, 9 березня у селі Калинівка Левківської сільради Житомирського району сталася провокація місцевих порошенкових "штрейкбрехерів" проти істинної православної церкви - УПЦ. Тобто відбулася "томосятина" - в дії.

Приводом для зібрання місцевого люду став публічний звіт Левківського сільського голови Олександра Окочі, який заявляє про нейтралітет у справі "наїзду" на істинну віру. Як би там не було, але саме після його звіту слово взяв депутат Житомирської районної ради (яка бере активну участь у цій "томосятині") Г. Журавель, який запропонував переформатувати звіт сільського голови на … "збори релігійної громади парафії Свято-Покровського храму села Калинівка" (?!).

Відразу хочеться сказати, хто такий цей Журавель, який "залетів" не у ту "зграю". Яке він має відношення до Калинівки, якщо проживає у Левкові? Тим більше, що депутат райради Анатолій Давидов, який проживає саме у Калинівці, у цьому "антицерковному шабаші" участі не брав.

Знаєте, є селяни, а є - селюки. Це зовсім інші речі. Якщо, хто такі селяни - відомо, то про селюків варто сказати окремо. Селюки - це ті, хто народився в селі і, дорвавшись до влади, корчить з себе "городського", і вірно вислужується перед будь-якою владою, щоб хоча б трішки "вирости" в очах односельців, набити собі штучного авторитету, і, водночас, свою кишеню.

Сучасні селюки безпринципні, їм неважливо, кому служити: кучмістам чи помаранчевим авантюристам, регіоналам чи нинішньому антинародному режиму. Головне - щось з цього мати.

Більшість селян, зробивши кар'єру в місті, залишаються нормальними людьми, з кращими рисами, притаманними селянину. Але у нас мова йде про конкретного левківського селюка.

Дорвавшись до "хлібного місця" у ветеринарній службі, він вислужувався як міг. За часів Кулика він так прогинався перед ним, що дуже сподівався отримати посаду начальника ветеринарного управління району. Проте Кулик, проти якого навіть у часи регіоналів прокуратурою області було офіційно зафіксовано та оприлюднено 44 земельні оборудки, за які він не поніс покарання й при нинішній владі мерзотників, все ж керівником ветеринарної служби призначив іншу особу.

Під час місцевих виборів 2015 року наш "герой" випадково проліз до райради за списком АПУ. У нього з'явилися нові можливості. Тепер він ще більше хоче стати ветеринаром №1 в районі - бо це ж така заманлива посада. Але без активної участі у передвиборчому процесі "вічно тверезого" Гаранта, йому ця посада не "світить". От і доводиться йому, грубо порушуючи законодавство про державну службу, брати участь у "томосятині", бо ж дуже хочеться отримати омріяну посаду. А на те, що це елементарний передвиборчий трюк Порошенка, що це типове "рейдерське захоплення" храмів, що це розкол у православ'ї, що це страшний розбрат у суспільстві, що це, накінець, страшний гріх - йому глибоко начхати.

У минулих номерах газети "Сільське життя" детально розповідалося про "томосятину" на території району. Декому з "томосятників" не сподобався вислів одного священика про те, що у селах існують справжні прихожани церкви, а є - й "захожани", тобто люди, які відвідують церкву час від часу. І це дійсно так.

Бо, якщо брати "антицерковний шабаш" у Калинівці, організований Журавлем вкупі з “гоп-компанією”, то справжні калинівські прихожани не брали участі у тому збіговиську - вони у той час молилися у храмі за мир та спокій, за краще життя в Україні.

А учасниками "зборів" були ті ж самі "захожани", "раби адмінресурсу" (працівники бюджетних установ та їхні родичі), випадкові люди, що прийшли послухати сільського голову, порошенкові агітатори та стукачі СБУ - куди ж без них у нашій поліцейській державі, де свобода віросповідання, як і свобода слова, знищується силовими структурами цього антинародного режиму?

У клуб прийшов і настоятель калинівського храму на честь Покрови Пресвятої Богородиці протоієрей Олександр. Він спростував усі брехливі звинувачення на адресу УПЦ зі сторони порошенкових агітаторів, яким доручено цими днями стати "справжніми віруючими" і "прихожанами".

Отець Олександр, який чотири роки вірою й правдою служить у Калинівці і живе у цьому селі, і який доклав багато зусиль, щоб Храм Божий мав пристойний вигляд, дав належну відсіч провокаторам. Незаконність та провокаційність "зборів" визнав у своєму виступі й благочинний Житомирського районного округу Житомирської єпархії УПЦ митрофорний протоієрей Дмитрій.

Попри прохання групи "журавлів" (людей заінтересованих у переході храму до ПЦУ, що не визнана жодною помісною церквою світу, окрім "турецького попа"), настоятель парафії храму Покрови Пресвятої Богородиці ієрей Олександр Хрустюк відмовився від участі у можливому голосуванні за перехід під оруду порошенкової “церкви” та долучився до молитви разом із прихожанами у храмі.

Під час молитви прихожани калинівського храму Покрови Пресвятої Богородиці одноголосно висловили підтримку канонічній Українській Православній Церкві на чолі із Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм.

Варто додати, що "народний" депутат Журавель, скориставшись нагодою, що кілька десятків калинівців прийшло до клубу, не привітав їх з 205-річчям Великого Кобзаря, не спитав, як їм живеться за часів диктатури Порошенка, не виступив проти підняття цін на газ, продукти, бензин, знецінення пенсій та гривні більш ніж втричі, не розповів про розквіт корупції, наступ на права громадян та свободу слова, розбрат в суспільстві, наступ на істинну віру, приниження нашої держави до колоніального статусу з господарем у Вашингтоні, офіційне визнання України найбіднішою країною Європи тощо. Ні, у пана Журавля були інші цілі.

Що ж, він свій вибір зробив. І вже у квітні, за нової влади, ми надамо принципову оцінку його діяльності.

А щодо рішень чи голосувань того антицерковного збіговиська, то вони нічого не варті, окрім радісних звітів районного передвиборчого штабу Порошенка.

Як сказав отець Олександр, релігійна громада є юридичною особою, що зареєстрована належним чином у державних органах, має право власності на храм Покрови Пресвятої Богородиці, а тому буде виконувати Божу Справу.

А ті, хто хоче створювати релігійну громаду церкви "турецького попа" (ЦТП), то нехай належним чином реєструються в державних органах, беруть земельну ділянку, будують храм і ведуть свою діяльність згідно українського законодавства.

Хоча після виборів 31 березня це вже стане для них неактуальним. ПЦУ чекає така ж доля як і зниклої УПЦ КП, яка була більше політичною структурою, аніж справді церковною. Шкода лише людей, яких вчергове дурить цей наскрізь прогнилий антинародний режим.

До речі, на жодному з подібних збіговиськ у Житомирському районі не були присутніми представники церкви "турецького попа" - такої "незалежної" і такої "самостійної". Що, самі не вірять в успіх цього процесу, чи їх так "багато", що немає кому йти до людей? Чи соромно цим людям дивитися в очі?

І все ж цікаво, а як буде діяти "релігійна громада ПЦУ", якщо нинішні справжні священики так і залишаться у канонічній вірі? Хто буде ховати померлих, хрестити новонароджених, правити службу Божу у церкві? Може такі "настоятелі" як у Сінгурах, де "настоятелем" оголосила себе місцева підприємиця?

Як кажуть - дурдом "Веселка" відпочиває…

До речі, після антицерковного шабашу у Калинівці, людей до "кабака" не запросили, як це було у Глибочиці, де "захожани" та порошенкові агітатори відзначали провокацію проти істинної церкви у "павлюківській забігайлівці".

Все ж Калинівка - не Глибочиця, хоча місцеві істинно віруючі називають прізвище депутата облради від Блоку Порошенка Руслана Павлюка, колишнього прислужника регіоналів, як одного з основних організаторів цих передвиборчих "вистав".

х х х х х х х

Наступну провокацію порошенкові агітатори готують 17 березня вже в селі Станишівка.

Як бачимо, вони змінили тактику і взялися за приміські до Житомира села, щоб на їхньому прикладі роздмухувати вогонь церковного розколу і звітувати у центральний передвиборчий штаб Порошенка про "успіхи" у "томосячій справі", оскільки вона є основним передвиборчим трюком Гаранта, яка, як бачимо, йде провально. Як і всі його "реформи" протягом останніх п'яти років. Та це й не дивно, бо ж роблять ці обидві справи ті ж самі бездарі і злодії.

І у Станишівці свою акцію вони починають з відвертої брехні - розповсюджують листівки із запрошенням на "збори Громади", яку потім обізвуть "зборами релігійної громади". І далі піде за добре знайомим сценарієм: з вереском про те, що нібито "УПЦ перераховує гроші до Москви" і тд. і т.п. При цьому мовчатимуть про те, що приходи ПЦУ, згідно Томоса, направлятимуть свої фінанси "турецькому попу" до Стамбула. А ще до "зборів" у Станишівці зареєструють всіх прибулих на цю "виставу" "рабів адмінресурсу", яких зженуть для статистики під телекамери провладних телеканалів.

Ми це вже чули й бачили у Сінгурах, Озерянці, Двірці, Глибочиці, Левкові, Калинівці і так далі, згідно плану районного передвиборчого штабу "вічно тверезого" Гаранта, руки якого, "нічого не крали" і не виводили награбовані у народу кошти в оффшори.

Наприкінці можна навести своєрідний "чорний список" осіб, які дурманять народ “томосятиною”: М.Козарчук (Житомирська РДА), Р.Павлюк (Глибочиця), М. Гальчишака, Г.Журавель, В.Колосовський, Л.Колосовська (Левків), Л.Шаталова, Т.Голік (Сінгури), М.Добринський, Т.Когут (Двірець), Гудзь (Озерянка).

Покайтеся, грішники, поки не пізно! Якщо, звичайно, розумієте, що таке анафема.

Про подальший розвиток подій - у наступних номерах газети "Сільське життя". Передплачуйте "районку", яка поруч з вами вже 79-й рік.

Іван МАРЧУК

P.S. Питання до організаторів церкви турецького попа (ЦТП): чому ми не чуємо радісні звіти про масовий перехід до порошенкової церкви його “агітаторів у рясах” з колишньої неканонічної УПЦ КП і УАПЦ?


Провокацію у Калинівці організував Журавель
Провокацію у Калинівці організував Журавель
Провокацію у Калинівці організував Журавель
Провокацію у Калинівці організував Журавель
Провокацію у Калинівці організував Журавель
Провокацію у Калинівці організував Журавель
Провокацію у Калинівці організував Журавель
Провокацію у Калинівці організував Журавель
Провокацію у Калинівці організував Журавель
Провокацію у Калинівці організував Журавель
Провокацію у Калинівці організував Журавель
Провокацію у Калинівці організував Журавель
Провокацію у Калинівці організував Журавель
Провокацію у Калинівці організував Журавель
dle
Вернуться назад