» » Як працює “реформована” Порошенком поліція


Як працює “реформована” Порошенком поліція

11-06-2019, 05:39
Переглядів 206
Як працює “реформована” Порошенком поліція
31 травня в місті Переяслав-Хмельницький Київської області двоє поліцейських поранили п'ятирічного хлопчика, який грав у дворі з іншими дітьми. У лікарні лікарі виявили в голові дитини кулю. За словами очевидців, “стрілки” знаходилися в нетверезому стані.

3 червня, не приходячи до тями, Кирило помер в лікарні. Двом поліцейським - 42-річному Володимиру Петровцю і 31-річному Івану Приходьку - перекваліфікували статтю підозри на "Умисне вбивство". Обидва вони заперечують свою провину.

В інтернеті опублікована інформація: що думають про цей випадок самі поліцейські?

Володимир П., карний розшук, Одеса: "Чесно кажучи, не здивований, що так сталося. У поліцію давно йде всякий "непотріб", кадровий голод, розумієте? Про які конкурси в "нову поліцію" йдеться? Ви ще не знаєте, скільки в середньому штатної зброї втрачають ці "нові". І скільки машин вони розбивають. Всі, хто хоч що-небудь уміє і може робити руками, давно виїхали".

Юрій Г., спецпідрозділ КОРД, Київська область: "У цьому випадку бачу всі порушення, які тільки можна було зробити. По-перше, стрілянина не в тирі, по-друге, в п'яному стані. Брати зброю в руки п'яному категорично не можна, це правило написано кров'ю. А ці "недополіцейскі" вирішили, якщо раз вони в погонах, то їм вже все можна..."

Ярослав, карний розшук, Київ: "Мерзотники, які застрелили хлопчика, навіть після цього не зрозуміли, що відбувається. За моєю інформацією, вони намагалися списати все на" нещасний випадок" і зам'яти цю подію. У головному управлінні поліції не знають, що відбувається на місцях. А відбуваються страшні речі - багато поліцейських п'ють навіть на службі. за появу на роботі в нетверезому стані в гіршому випадку можна отримати догану, але за це ніхто і ніколи не звільнить. Приклад подає і начальство - варто зробити перевірку масову, побачите, скільки горілки в службових сейфах знайдуть! Поліція розкладається на очах ".

Олексій, підполковник, Київ: "Багато з поліцейських, які зараз приходять служити, ні психологічно, ні морально не відповідають цій роботі. Крім цього, є й інші нюанси. Наприклад, варто було б запитати, скільки разів на рік поліцейські з будь-яких підрозділів виїжджають на стрільби та навчаються правилам поводження зі зброєю? Патрульні поліцейські не те що порушують інструкції. Вони їх просто не знають".

Костянтин Д., дільничний, Одеська область:
"Коли я починав служити в міліції ще до Майдану, навіть на посаду дільничних проходили не всі бажаючі. А якщо на тілі було татуювання, навіть невинне, про міліцію слід було забути. Зараз набирають всіх охочих, та і бажаючих щось небагато. а коли починають служити, то стикаються з тим, що потрібно не захищати людей від злочинців, а збирати грошики для начальства".


Протягом останніх днів по Україні пройшли масові акції за відставку міністра внутрішніх справ Авакова, який і знищував міліцію та створював поліцію за американським зразком. Але цей “герой Майдану” поки що мовчить. Чекає команди з посольства США? Як хазяїн скаже, так і буде? Хто відповість за всі “реформи” кривавої хунти Пороха?

До теми. 3 червня у Борисполі патрульні збили дитину на пішохідному переході.

3 червня в Івано-Франківську співробітник "реформованої" поліції влаштував ДТП, в якому загинула сім'я - чоловік і дружина.


Як працює “реформована” Порошенком поліція
Як працює “реформована” Порошенком поліція
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...