» » У "Танкіста" - новий президент


У "Танкіста" - новий президент

24-04-2018, 06:28
Переглядів 522
У "Танкіста" - новий президент
Саварін Олександр Сергійович народився 9 січня 1990 року в Попільнянському районі. Виріс в селі Ходорків, закінчив Житомирський інститут медсестринства за спеціальністю стоматолог-ортопед. Працював у приватній структурі, потім відкрив свою фірму стоматологічного напрямку діяльності, зараз має і магазинний та ресторанний бізнес. Займався футболом, фінансував команду, що виступала у чемпіонаті Попільнянського району. Нещодавно очолив у якості Президента футбольного клуба "Танкіст" з селища Новогуйвинське. Про свої плани стосовно нової команди Олександр Саварін розповів кореспонденту газети "Сільське життя".

- Олександре Сергійовичу, як у вас визріло рішення очолити відомий в районі та області футбольний клуб?

- Дану пропозицію мені висловив голова Житомирської районної федерації футболу Володимир Решотка, який довгий час сам очолював команду новогуйвинських футболістів, яка неодноразово вигравала чемпіонат і кубок Житомирського району та має багато інших трофеїв.

На моє рішення вплинуло й те, що я добре знаю гравців, які виступають за "Танкіст", бо разом з ними виступав у чемпіонаті Попільнянського району. Крім цього, це є можливістю проявити себе на більш вищому рівні - і не лише в футболі.

-Які перші враження від нового клубу?

-Варто зазначити, що ФК "Танкіст" вже має гучне ім'я. Тому я вбачаю своє завдання не лише утриматися на нинішніх лідируючих позиціях футболу Житомирського району, а й примножити здобутки клубу, вивести його ще на більш високий рівень. Якщо конкретно, то, враховуючи рівень майстерності наших футболістів, на нинішній сезон ставиться мета виграти все, що можна. Причому перший трофей ми вже здобули - перемогли у зимовому турнірі "Сніжинка". Я хочу створити справжню команду, яка б брала участь у змаганнях увесь рік, в тому числі й у турнірах з футзалу.

При цьому потрібно розвивати й інші види спорту, що практикуються на нашій базі - на стадіоні "Танкіст" у Новогуйвинському: бодібілдінг, бокс, боротьба, дитячий футбол.

-Чи підсилюватиметься клуб новими футболістами?


-Так. Поруч з вже добре відомими гравцями команди, такими як Микола Сажин, Олександр Прус, Олександр Школьний, ми залучатимемо й найкращих футболістів Попільнянського району - це Богдан Шоломіцький, Віталій Кусок, Михайло Лобас, Олександр Сахно та ін. Це зробити нам дозволяє й регламент Чемпіонату району, оскільки обмеження на кількість "легіонерів" з цього сезону у ньому зняті. Це й зрозуміло, бо з кожним роком, на жаль, ми все більше відчуваємо дефіцит футболістів. Гадаю, що й досвідчений тренер Валентин Островський зможе підготувати та мобілізувати гравців на досягнення поставлених цілей. До речі, його син Андрій Островський буде у нас капітаном команди.

Я маю намір змінити багато чого. Навіть і навколо футбольну справу: щоб напередодні матчів звучали ролики з їхніми анонсами по радіо, щоб трибуни заповнювали глядачі, згодом плануємо й прямі телетрансляції в інтернеті, й виступи дівчат з групи підтримки на трибунах тощо.

-Як проходить підготовка команди до футбольного сезону 2018 року?


-Все відбувається за планом: тренування щовівторка та щоп'ятниці, забезпечення гравців формою, закупівля м'ячів та іншої екіпіровки, участь у зборах представників команд тощо. Тобто йде цілеспрямований процес підготовки команди до сезону. Впевнений, що все заплановане буде виконано.

-Бажаю успіхів.

Сергій Юрченко


dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...