» » Бандеризація України посилює її міжнародну ізоляцію


Бандеризація України посилює її міжнародну ізоляцію

20-03-2018, 09:35
Переглядів 697
Бандеризація України посилює її міжнародну ізоляцію
Польські націоналістичні організації 19 березня провели під посольством України в Варшаві акцію, на якій спалили портрети Степана Бандери та Романа Шухевича.

Націоналістична акція у Польщі стала прямою відповіддю на марш націоналістів у Львові два тижні тому. Крім "Руху народового" до неї долучилися представники націоналістичних організацій "Національно-радикальний табір" і "Всепольська молодь".

Депутат польського сейму Вінніцкі називає марш у Львові неонацистським та стверджує, що він був проведений у честь "відповідального за геноцид на Волині" Романа Шухевича.
Бандеризація України посилює її міжнародну ізоляцію

Посольство України у Польщі засудило маніфестації польських націоналістичних організацій з "антиукраїнською пропагандою".
Як йдеться у заяві відомства, посольство України в Республіці Польща засуджує маніфестацію окремих польських націоналістичних організацій, які 19 березня зібралися біля Посольства у Варшаві і виголошували антиукраїнську пропаганду".


Угорщина вимагає від України відкласти реалізацію закону про освіту до 2023 року та вимагає внести зміни до нього.
З відповідною заявою виступив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто, повідомляє УНІАН.

Якщо Україна відкине зауваження Угорщина у Будапешті погрожують блокувати важливі для Києва зустрічі на рівні Європейського Союзу та НАТО.
За словами Сійярто, також Угорщина не підтримуватиме проведення зустрічі міністрів оборони ЄС-Україна, запланованої на квітень, та саміту НАТО-Україна, запланованого цього літа.
Бандеризація України посилює її міжнародну ізоляцію

Також він попросив своїх європейських колег "не бути осторонь", коли, як він вважає, "Україна здійснює порушення міжнародного права".

Той факт, що така країна, як Україна займає геополітично важливу позицію, не означає, що вона звільнена від дотримання міжнародного права або від її зобов'язання захищати меншини, які проживають на її території,
– заявив Сійяріту міністрам.

Угорщина також стурбована наміром України розмістити батальйон з 800 солдатів в Берегово. Відповідну заяву зробив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто, повідомляє Hirado.hu.

Дипломат додав, що його особливо турбує пояснення Міністерства оборони України, у якому пояснили такий крок необхідністю попередити загрози територіальної цілісності України.

Це означає, що вони вважають угорська національна спільнота є загрозою Києву, що обурливо, і саме тому Угорщина категорично проти цього,
– зазначив Сійярто.

Додамо, 9 лютого 2018 року на пленарному засіданні 30-ї сесії Міської ради Берегово обговорювалося питання розміщення одного з підрозділів 128-ї окремої гірсько-піхотної Закарпатської бригади на території міста.

Як відомо, 7 березня Житомирська обласна рада, а 14 березня Житомирська районна рада, за пропозицією "Свободи", прийняли рішення з рекомендацією вивішування "революційного" прапора ОУН у певні "історичні дати". Дане рішення заплямувало й Житомирщину в очах цивілізованого світу.

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...