» » Як кажуть, брехати - не плуга перти...


Як кажуть, брехати - не плуга перти...

12-03-2018, 14:55
Переглядів 464
Як кажуть, брехати -  не плуга перти...
У зв’язку зі зниженням тиску газу у транзитному газопроводі, з метою недопущення проведення навчального процесу в неналежних температурних умовах, у закладах освіти, які для опалення використовують природний газ, було призупинено навчальний процес на початку березня.

Таке рішення прийняла обласна комісія з питань ТЕБ та НС 2 березня 2018 року за рекомендаціями РНБОУ.

«Ми маємо зробити все, щоб не допустити проведення навчального процесу в неналежних температурних умовах через пониження тиску у газопроводі. Також це дасть можливість населенню у своїх помешканнях не відчути пониження тиску газу», – зазначив голова ОДА Ігор Гундич.

Навчання було призупинено у навчальних закладах, які використовують для опалення газ, у Житомирі, Бердичеві, Коростені, Малині, Новограді-Волинському. Розглядалася можливість призупинення навчання і у гімназіях смт Новогуйвинське та Озерне Житомирського району.

Решта – понад 50% загальноосвітніх навчальних закладів у селах, селищах, райцентрах, де більшість котелень використовують альтернативні джерела енергії, працюють у звичайному режимі.

Крім того, комісія з ТЕБ та НС рекомендувала промисловим підприємствам, які використовують газ, зменшити його використання.

Від редакції.

Взагалі-то незрозумілим для багатьох наших читачів виглядає співпраця нинішнього режиму з Росією - країною, яку ця ж влада й визнала агресором? І товарооборот у минулому році з нею виріс на 25%, і газ, як виявляється, постачається саме звідти. А як же сприймати пафосні заяви нашого Гаранта про те, що вже два роки ми не отримуємо жодного кубометра газу з Росії, та заклик “прощавай, немита Росія”?

Як бачимо, нашого найтверезішого Петруся знову спіймано на черговій брехні. Але що йому з того? У нього ж, як у справжнього українського бізнесмена при владі, очі - Сіркові. Тому то й оффшори, й Мальдіви, й брехня - все сходить з рук. Бо ж, як відомо, кожен народ вартий свого правителя.


Надпис на гаражах на вулиці Миру в Житомирі
Як кажуть, брехати -  не плуга перти...
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...