» » Розпочинається призовна кампанія


Розпочинається призовна кампанія

7-03-2018, 07:07
Переглядів 540
Розпочинається призовна кампанія
6 березня у Житомирському об'єднаному міському військкоматі в.о. військового комісара підполковник О.Бєланов провів нараду з приводу початку весняного призову на військову строкову службу. У її роботі взяли участь заступник голови Житомирської РДА М.Козарчук та головний редактор газети "Сільське життя" В.Івановський.

У своєму виступі підполковник В.Томашевський пояснив присутнім норми існуючого законодавства з приводу призову на строкову службу, яку мають відслужити хлопці віком від 18 до 27 років. Причому нинішнє законодавство вимагає від них, навіть не отримавши повістки, з'явитися до військкомату, пройти медкомісію і відправитися на службу або довести своє право на відстрочку. При цьому їм та їхнім батькам гарантується, що їхня служба проходитиме поза зоною АТО.

Відслужити потрібно 18 місяців, а з вищою освітою - рік.

Що стосується Житомирського району, то працівники військкомату відзначають, що саме наш район завжди "витягує" план призову й за обласний центр. Нині по сільським радам розіслано 1100 повісток для вручення призовникам, яких налічується 1400 чоловік.

Проте далеко не всі будуть призвані до лав ЗСУ. Так, якщо у селі Ліщин проживає 92 молодих чоловіки, які підлягають призову, то відправити на службу необхідно хоча б 2-3 з них. Бажано, щоб такий рівень залучення до служби був й у інших сільрадах, тоді план призову Житомирським об'єднаним міським військкоматом у кількості 100 чоловік буде виконаним. Важливо, на чому наголошують військовики, щоб їх "якісний склад" був на належному рівні - тобто серед не має бути алкоголіків, наркозалежних, психічно неврівноважених, правопорушників, які створюють проблеми в армійських лавах.

Заступник голови Житомирської РДА М.Козарчук у своєму виступі запевнив присутніх, що наш район зробить все належне, щоб нинішня призовна кампанія пройшла успішно.

Розпочинається призовна кампанія
Розпочинається призовна кампанія
Розпочинається призовна кампанія
Розпочинається призовна кампанія
Розпочинається призовна кампанія

Наш кор.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...