» » Вже й День Перемоги нинішні виродки хочуть знищити


Вже й День Перемоги нинішні виродки хочуть знищити

26-12-2017, 04:45
Переглядів 414
Вже й День Перемоги нинішні виродки хочуть знищити
Український інститут національної пам'яті, який правільніше варто називати Інститут міжнаціонального розбрату в Україні, запропонував зменшити кількість святкових днів до десяти. Відповідний законопроект цей “гадюшник” подав на погодження Міністерству культури.

Якщо він буде ухвалений у такій редакції, з наступного року буде введено дев'ять неробочих днів, зокрема, чотири неробочі дні - державні свята: це День Конституції, День Незалежності, День Захисника і День пам'яті і примирення - 8 травня. Один вихідний - це Міжнародний день праці, і ще чотири вихідних - це традиційні свята: Трійця, Новий рік, Різдво і Великдень.

Як відомо, продовжуючи сіяти розбрат в українське православ’я, антинародний режим “поців” зробив католицьке Різдво 25 грудня святковим неробочим днем.
Таким чином, 8 березня і 9 травня залишаться ніби й святковими, однак робочими днями. 2 травня, як святковий день, пропонується скасувати. Крім того, законопроект пропонує відмінити практику перенесення вихідних днів, коли свято випадає на суботу або неділю.

Ось такі новації має намір запровадити в Україні “гадюшник” - Інститут міжнаціонального розбрату. Ці виродки хочуть забрати у нашого народу й вистраждане свято - 9 Травня, День Перемоги. Воно й зрозуміло, бо в умовах антиросійської істерії якось недоречно згадувати спільне свято українського, російського, білоруського та багатьох інших народів Радянського Союзу. І те, що десятки мільйонів людей різної національності стали жертвами війни, розв’язаної німецькими нацистами, для нинішніх ідеологічних виродків нічого не варте. Тим більше, що перед переможеною у 1945 році нашими батьками і дідами Німеччиною нинішній правлячий український режим стоїть “на цирлах”, виклянчуючи подачки. Ганьба!
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...