Не копай яму іншому...

26-12-2017, 04:39
Переглядів 430
Не копай  яму іншому...
У 2011 році редакція газети “Сільське життя” відмовилася від намагань тодішнього керівника Житомирського району Кулика перетворити “районку” на “кишенькове” видання, яке б покривало його злочини у бюджетній та земельній сферах, а також прославляло владу регіоналів.

Тоді місцевий “Наполеон” зробив усе можливе, щоб РДА та райрада вийшли з числа засновників редакції та повністю припинилося її фінансування з райбюджету. Він та його зграя вважали, що “Сільське життя” припинить своє існування вже за кілька місяців. І, продовжуючи свою “чорну” справу, Кулик зі Степаненком, з грубим порушенням законодавства, навіть створили свій “брехунець”, який разом з такими ж прислужними усім владам газетами як “Інтерес”, “Місто” вже навіть поховали наше видання.

Але, як кажуть, Бог все бачить. Газета “Інтерес” “накрилася” позаминулого року, “Меркурій” - минулого, і от газета “Місто” також “наказала довго жити”, оскільки 18 грудня Житомирська міська рада ліквідувала КП "Інформаційно-видавничий центр", до складу якого входили комунальна газета "Місто". Амінь.
А газета “Сільське життя”, вистоявши у ніщивній боротьбі з репресивною державною машиною примусу, продовжує 78-й рік вірою і правдою служити людям та громадам Житомирського району.

Тож, як кажуть, не рий яму іншому... І дружи з “Сільським життям” - і буде все гаразд. До речі, є ще день-два, щоб передплатити наше видання.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...