» Бандерівці «пролетіли» й у Житомирській міськраді


Бандерівці «пролетіли» й у Житомирській міськраді

10-10-2019, 12:01
Переглядів 146
Бандерівці «пролетіли» й у Житомирській міськраді
Депутати Житомирської міської ради вже на цьому тижні мали б зібратися на позачергове засідання. Адже депутат з фракції «Свобода» бандерівець О. Черняхович підготував проєкт рішення про звернення міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості імплементації так званої формули Штайнмаєра.

За словами міського голови, він готовий зібрати позачергову сесію, але, якщо депутати дійсно хочуть приймати таке рішення.

«Наразі ми обдзвонюємо депутатів. На який день буде більше депутатів. Поки плануємо на цьому тижні», – пояснив Сергій Сухомлин.

На думку мера, формула Штайнмаєра – це один з механізмів імплементації Мінських угод. А от голосування за чи проти формули Штайнмаєра може призвести до того, що не буде Нормандського формату.

«Якщо ми розуміємо, що ми не хочемо імплементації Мінських угод, тоді ми заявляємо про те що війна буде продовжуватися. Сьогодні під час зустрічі з головами фракцій я чітко сказав: якщо депутати готові і таке рішення приймати я зберу сесію. Але в мене пропозиція, щоб депутати разом зі мною складають свої депутатські мандати і йдуть на Схід в окопи для того, щоб ми не просто займалися прийняттям якихось рішень, а за ці рішення відповідали. Чому хлопці наші мають відповідати за рішення політиків. Тим більше, що наші рішення ніякого значення не мають, адже ми не суб’єкт зовнішньо-політичної діяльності України. Якщо ми хочемо приймати рішення, які ні на що не впливають, тоді ми за такі рішення маємо нести відповідальність. Склали мандати, я також готовий з ними разом, пішли в окопи і тоді там доводимо що ми праві. Ну, наприклад», – розповів Сергій Сухомлин.

Втім, зваживши усі «за» і «проти» ініціатор проєкту бандерівець Черняхович вирішив його відкликати, адже вважає, що справжніх патріотів, які б підтримали ініційоване ним звернення до Президента та Верховної ради, у міській раді майже немає.

«Я ходив, просив депутатів, щоб підтримали моє звернення, але голосів просто немає. Там патріотів на всю міську раду раз, два і обрахувався. Вони не можуть прийняти політичного рішення. Тому я щойно відкликав своє звернення. Я розумію, що воно б не пройшло на сесії. Тому хай краще взагалі не будуть його виносити на розгляд, ніж потім всі ЗМІ будуть гриміти, що Житомир не підтримав», – сказав прихильник людиноненависника-Бандери О. Черняхович.

Так «бандерлоги» «пролетіли» з провокацією проти президента В.Зеленського у Житомирській міськраді, де їм вдавалися підтримувати всі авантюри антинародного кривавого режиму Порошенка.

То ж вже наближається час їхньої відповідальності за участь у перейменуванні вулиць славного Житомира на імена нацистських злочинців та знищення пам’ятників справжнім героям.

Як бачимо, час влади мерзотників минає і в Житомирі.

До речі, варто нагадати, хто входить до фракції «Свобода» у Житомирській міськраді, які всіляко підтримували бандеризацію міста та криваву хунту Порошенка:

БРОКАРЄВ ВІКТОР ГЕОРГІЙОВИЧ – фальсифікатор перейменування вулиці Чапаєва на Бандери.


МАХОРІН ГЕННАДІЙ ЛЕОНІДОВИЧ – «визначний» краєзнавець, активний учасник переписування нашої історії під бандерівсько-вятровицьку ідеологію людиноненависників та перейменування вулиць. Разом ще з одним пройдисвітом – Мокрицьким.

ЧЕРНЯХОВИЧ ОЛЕГ ВАЛЕНТИНОВИЧ – той самий ініціатор проти «формули Штайнмаєра».

БОРОВСЬКИЙ МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ – учасник бандеризації Житомира та підтримувач антинародної політики режиму Порошенка.


ОНИЩУК СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ - учасник бандеризації Житомира та підтримувач антинародної політики режиму Порошенка.
Коментар у Фейсбуці;


Олександр Колібабчук

8 жовтня. "ВМІЄМО КРАСТИ - НАВЧИМОСЯ І ВОЮВАТИ!".

Приблизно під таким лозунгом збирає позачергове засідання міської ради депутат від ВО "Свобода" пан Олег Черняхович, який зі слів Вера Иванчук обіцяє своїм виборцям одразу після голосування написати заяву військовому комісару Житомирщини про початок формування добробата "Депутати Житомирщини" та вести війну з агресором до переможного кінця.

Дуже приємно, що житомирський міський голова пішов на зустріч "патріотично " настроєному депутату і даже пообіцяв запросити на можливу позачергову сесію військового комісара та виділити папір та ручки для написання заяв про складання депутатських повноважень та негайної відправки на Східний фронт всіх депутатів, які підтримають звернення Олега Черняховича відправитись на війну.

ВІід себе добавлю, що радий тому, що прості жовніри підуть з окопів по домівкам , а іх місця займуть елітні військов підрозділи , сформовані із депутатів житомирських міської та обласної ради.

Дякую тобі, пан Олег Черняхович, що не забоявся залишити мандат депутатський та вирішив піти на фронт і вести війну з агресором до повної перемоги.

Герою слава!

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...