» Вертокиївка: доростаємо серцем до Шевченка


Вертокиївка: доростаємо серцем до Шевченка

27-10-2018, 08:37
Переглядів 147
Вертокиївка: доростаємо серцем до Шевченка
Тарас Шевченко… Геній, мислитель, пророк. Людина незвичайної долі й незвичайного таланту, що здобула світову славу. Духовним батьком, творцем і рятівником української мови й всієї нації став Великий Кобзар – Тарас Шевченко.

Протягом тижня (18–25 жовтня 2018 року) у Вертокиївській школі відбулися урочистості з нагоди відкриття IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учителями української мови та літератури була підготовлена тематична лінійка «Доростаємо серцем до Шевченка», на якій ознайомили учнів з історією виникнення Конкурсу, згадали про заповіт, який залишив Шевченко своїм нащадкам та торкнулися неперевершених поезій Кобзаря.

Урочисто і піднесено з уст учнів 5-7-х класів лунали вірші поета, які спонукали всіх присутніх відчути гордість і національний патріотизм. Також було проведено І етап конкурсу мовно-літературного та творчого спрямування, який сприяє піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління. За результатами перевірки конкурсних робіт, переможці будуть представляти школу у ІІ етапі конкурсу.

Проведення таких заходів спонукає учнів до власної творчості, розвиває не тільки інтелект, а й збагачує душу, сприяє вихованню у його учасників почуття любові до рідного краю, гордості за свій народ, виховує любов і шану до спадщини, яку нам залишив поет, до традицій нашого народу, закликає бути справжнім патріотом України.

Вертокиївка: доростаємо серцем до Шевченка
Вертокиївка: доростаємо серцем до Шевченка

О.В. Федорко,
учитель української мови та літератури

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...