» Зіграно матчі 4-го туру чемпіонату Житомирського району

Зіграно матчі 4-го туру чемпіонату Житомирського району

21-05-2018, 16:25
Переглядів 205
20-го травня відбулися матчі 4-го туру Чемпіонату Житомирського району з футболу.

У Вищій лізі несподіванок мало: знову «розгромлений» минулорічний чемпіон ФК «Левків» та «падіння» турнірною сходинкою ФК «Довжик» і ФК «Василівка», які цьогоріч не набрали ще жодного залікового пункту. У Групі «А» Першої ліги «Форестер +» з Іванівки та березівський «Лісник» «не помічають» суперників, виграючи з рогромним рахунком чергові матчі, а в Групі «Б» зміцнює своє лідерство ФК «Троянів».

Центральний матч звітного туру у Вищій лізі знову, як і в минулому турі, відбувся в Левкові. Цього разу, діючий чемпіон ФК «Левків» приймав на власному полі новогуйвинський «Танкіст». З перших хвилин зустрічі гості захопили ініціативу і почали безперервно загрожувати воротам левківців. Але феноменальна гра голкіпера господарів Вадима Зорника, який проявив інопланетні чудеса реакції після ударів впритул гравців «броньованих» Юрія Рибальченка, Богдана Мосійчука, Андрія Островського, залишила рахунок першого тайму нічийним - 0:0. А на початку другого тайму беззаперечну ігрову та територіальну перевагу своєї команди втілив у голи форвард новогуйвинців Олександр Сахно: два влучні постріли з дальної дистанції за дві хвилини і рахунок стає 0:2. В середині другого тайму господарі поля могли відіграти один м’яч, але гостей врятувала стійка. Під кінець зустрічі «Танкіст» забив ще двічі: відзначилися Ігор Іванов і Яків Федорченко.

З-поміж інших результатів у Вищій лізі, варто відзначити ще одну «трощу» з тенісним рахунком 6:0 від «Луки-Агро»- цього разу «не втримався» тетерівський «Дангард».

Інші результати 4-го туру Вищої ліги:

«Олімпік»- ФК «Василівка»- 3:1

«Екстрім»- «ФК «Довжик»- 4:1.

«Пак-Трейд»- «Квара»- 2:2.

У групі «А» Першої ліги продовжують вигравати лідери: «Форестер+» здобув звитягу над ФК «Кодня»- 4:1, а «Лісник», напрочуд легко, обіграв «Леви Крошу» з непристойним рахунком 8:0.

Інші результати матчів 4-го туру в групі «А»:

«Легіон» — «Хімік» — 1:1

«Актив»- «Чайка» — 2:4.

У групі «Б» зміцнив своє лідируюче становище ФК «Троянів», який у надпринциповому протистоянні, поступаючись по ходу зустрічі з різницею в два м’ячі, зумів переграти оліївську “Зорю» з рахунком 5:3 (дубль на рахунку нестаріючого капітана троянівців Петра Петруся).

Інші результати матчів 4-го туру в групі «Б»:

«Перемога» — ФК «Сінгури» — 2:1

ФК «Вереси»- ФК « Станишівка» — 0:8

Матч між «Енергією» та « Дангардом-2» перенесено на резервний день.

Ігор КОЗЕРАЦЬКИЙ,
виконавчий директор Житомирської районної федерації футболу

х х х х х х х

18 травня під головуванням Миколи Краська відбулося переше у цьому сезоні засідання Контрольно-дисциплінарного комітету Житомирської райфедерації футболу. Слухалася інформація про поведінку футболіста команди «Енергія» (с. Гадзинка) В. Шпаківського. На підставі рапорту арбітра матчу А. Загоруйка та Пояснювальної записки футболіста/представника команди «Енергія», на 80 хв. матчу 3-го туру «Енергія» (с. Гадзинка) – «Перемога» с. Садки футболіст команди «Енергія» В.Шпаківський був вилучений за навмисний удар суперника під час зупинки гри.

КДК вирішив відсторонити футболіста від участі у змаганнях на два матчі, які він повинен відбути у двох офіційних матчах «Енергія» під егідою ГО «ЖРФФ» та зобов’язати перерахувати грошовий внесок в сумі 200 грн. на рахунок ЖРФФ.